reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Boże dziewczyny, jak mi się dzisiaj nie chce. Dzisiaj obudziły mnie mdłości. Szybko do kuchni po suchą kromkę chleba i już mi lepiej. Ale czuję się taka zdechła przez te pogodę. Pada i zimno :/
ja to samo. Rano polegiwałam kilka razy, zanin wyszłam do pracy. Wzięłam właśnie Prenatal, z nadzieją że trochę pomoże na mdłości.
 
Boże kobitki ja się zastanawiam jak ja wytrwam do środowego USG , tak się denerwuje .. raz mam euforię szczęścia a za chwile czarne myśli ... i tak w kółko .. Nie chce już robić tej bety bo już więcej w stanie zrobić nie jesteśmy na tym etapie ... to czekanie jest najgorsze ... dobrze że mam na 12 do pracy ...
 
Dziewczyny, a miała któraś z was lub ma biegunkę albo takie luźne stolce na początku w 5 tyg? Bo mi od wczoraj właśnie to dokucza. Z betą na razie było ok wczoraj 3492 a w pt 1115. Dziś 5+2. Już nie chce latać betę, za osiem dni mam wizytę ale się niepokoje. Mdłości mam bardzo delikatne za to jakaś rewolucje jelitową. Gdzie niegdzie piszą niby ze biegunki tez się mogą zdarzać ale zastanawiam się jak u was, czy coś takiego było. Jem banany bo mogą niby to wspomóc i parze sobie właśnie rumianek. Liczę ze przejdzie...
Ja mam kochana biegunkę rano a po południu j na wieczor potworne wzdęcia i nie mogę się załatwić i tak w kółko :(
 
Dzień dobry wszystkim. Dostałam dziś część wyników badań... Mam bardzo wysokie TSH 😔 wizytę mam dopiero 31 ale w tej sytuacji będę dzwonić i umówię się na ten poniedziałek bo bardzo się boję...
Jakie to tsh? Może skorzystaj z teleporady? Ja tak zrobiłam, znalazłam lekarza na znanylekarz bo nie chciałam czekać
 
reklama
Boże kobitki ja się zastanawiam jak ja wytrwam do środowego USG , tak się denerwuje .. raz mam euforię szczęścia a za chwile czarne myśli ... i tak w kółko .. Nie chce już robić tej bety bo już więcej w stanie zrobić nie jesteśmy na tym etapie ... to czekanie jest najgorsze ... dobrze że mam na 12 do pracy ...
kochana ja mam to samo… i tez mam wizytę jutro😐 niby się cieszę, ale No nie wiem. Moje ostatnie wyniki bety z 4.05- 4483 i 6.05-9733.
 
Do góry