reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
U mnie dokładnie tak samo. Trochę czuje ekscytacje, ale uspokajam się, ze trzeba czekać na wizytę ginekologa. U mnie bez żadnych dolegliwości oprócz pobolewania brzucha jak na okres.
Ja właśnie też brak dolegliwości tylko pobolewanie jak na miesiączkę oby nas nie złapały mdłości i wymioty 🙈
Hej dziewczyny!
Witam się nieśmiało. Apka pokazuje termin na 6.01, ostatnią miesiączkę miałam 2.04. Dzisiaj 4t2d. To jest moja trzecia ciąża, pierwszą poroniłam wczesnie, a z drugiej mam w domu 2,5 letnią córeczkę.
Trzymam kciuki za nas wszystkie 🙂
Witam termin taki sam jak u mnie 🙂 Gratulacje ♥️♥️ na kiedy pierwsza wizyta?
 
Dziewczyny jestem sierpnioweczka ale zobaczyłam na głównej i pomyślałam że ten czas mega pędzi. Dopiero sama w grudniu miałam dwie kreski a tu już jesteście Wy na styczeń 🙂powodzenia dla Was🙂
Oo super trzymam 👍 za mało bolesne rozwiązanie w sierpniu ♥️

Nam też to pewnie szybko zleci 🙈 mi się zawsze początek i koniec ciąży dłużył a od 12 do 37 tygodnia leciało nawet nie wiedziałam kiedy 🙈😁
 
Ja już mam mimo że 3 dni po terminie @ dopiero. Z czwartku na piątek całą noc wymiotowałam...aż do pracy nie byłam w stanie iść. Masakra teraz czasem mnie mdli. Z synkiem w pierwszej ciąży ani razu nie wymiotowałam miałam tylko lekkie mdlosci a tak czułam się suuuper...
Ja właśnie też brak dolegliwości tylko pobolewanie jak na miesiączkę oby nas nie złapały mdłości i wymioty [emoji85]

Witam termin taki sam jak u mnie [emoji846] Gratulacje [emoji3531][emoji3531] na kiedy pierwsza wizyta?
 
Hej dziewczyny!
Witam się nieśmiało. Apka pokazuje termin na 6.01, ostatnią miesiączkę miałam 2.04. Dzisiaj 4t2d. To jest moja trzecia ciąża, pierwszą poroniłam wczesnie, a z drugiej mam w domu 2,5 letnią córeczkę.
Trzymam kciuki za nas wszystkie 🙂
Witaj, też mam dziś 4+3 i termin na 6.01 🙂
Dodam jeszcze, że moja chrzesniaczka jest z 6 stycznia, więc to już wgl super 😁
 
Witam wszystkie dziewczyny, gratuluję ⏸️ kreseczek i życzę zdrowia!
To moja pierwsza ciąża i tak jak pisałyście, ja również mam troszkę obawy, że coś może pójść nie tak...
czesc! 😍
Musimy myśleć pozytywnie i uzbroić się w cierpliwość 😊 moja to jest tez pierwsza ale tego co się naczytałam przez czas starań, jestem gotowa na wszystko. Dbam o siebie i nic więcej nie mogę zrobić póki nie będzie wizyty i odpowiednich zleconych badań. DBAJMY O SIEBIE DZIEWCZYNY 😘
 
Ja już mam mimo że 3 dni po terminie @ dopiero. Z czwartku na piątek całą noc wymiotowałam...aż do pracy nie byłam w stanie iść. Masakra teraz czasem mnie mdli. Z synkiem w pierwszej ciąży ani razu nie wymiotowałam miałam tylko lekkie mdlosci a tak czułam się suuuper...
Ojj współczuję wymiotów 🤗 ja nie wiem co to mdłości i wymioty w ciąży w żadnej ich nie miałam 🙈
 
reklama
czesc! 😍
Musimy myśleć pozytywnie i uzbroić się w cierpliwość 😊 moja to jest tez pierwsza ale tego co się naczytałam przez czas starań, jestem gotowa na wszystko. Dbam o siebie i nic więcej nie mogę zrobić póki nie będzie wizyty i odpowiednich zleconych badań. DBAJMY O SIEBIE DZIEWCZYNY 😘
Dokładnie, zostaje nam tylko dbać o siebie i czekać na wizytę co powie lekarz 🙂
We wtorek planuję zrobić betę i zobaczyć co i jak a potem umówić się do lekarza
 
Do góry