reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]
 
reklama
Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]
Dzień dobry :)
No u mnie kiepska noc, ząbkowanie roczniaka😱 niestety ciężko przechodzi w porównaniu do pierwszego syna.

A co do kresek to się nie przejmuj. Mi prawdziwa krecha wyszła dopiero w dzień @ a wcześniej blade :)
 
Najlepiej kochana kup test clearblue ten elektroniczny, nie będziesz musiała się doszukiwać. Pokazuje plus lub minus.
Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]
 
Witajcie dziewczyny, jak wam minęła nocka? Ja dziś się wyspałam mimo że wstawalam 3 razy na siku [emoji6]
Brzuch dalej pobolewa jak na @ ale zobaczymy,
Robiłam dziś standardowo kolejny test ale dalej bladzioch, nie wiem czy powinien już być ciemniejszy? Robiłam innej firmy niż wczoraj, taki z allegro testeo czy jakoś tak i według mnie mniej Widać niż na tym wczorajszym z Rossmanna...no ale fizycznie jeszcze 2 dni do planowanej @ więc może nie ma co się martwić na zapas..
W każdym bądź razie życzę Wam miłego weekendu [emoji8]

Hej!
Ja tez w nocy budzę się do toalety i później z godzinę nie mogę zasnąć, tak mam od kilku dni.
Jak robiłaś innym testem to nie ma co patrzeć. U mnie rzeczywiście było widać jakaś różnice tak co 48h na testach.
Miłego weekendu [emoji3059]
 
Cześć dziewczyny jestem mamą grudniowego chłopca 2019 i najprawdopodobniej w styczniu pojawi się nasz drugi cud.
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom[emoji8]

Tobie również gratuluje! [emoji76]
Kiedy dowiedziałaś się o kolejnym szczęściu?
Jesteś już po terminie miesiączki?
 
3dni temu zrobiłam pierwszy test, był bladzioch wczoraj już mocniejszą kreska a dziś zrobiłam clearblue i jest plus. Tak jestem 3 dni po terminie
Tobie również gratuluje! [emoji76]
Kiedy dowiedziałaś się o kolejnym szczęściu?
Jesteś już po terminie miesiączki?
 
Cześć dziewczyny u mni nocka słabo poszłam spać o 12 bo młodsza się budziła i wstałam o 7 do tego że 3 razy na siku w nocy 🥱

Miłego dnia kochane ♥️ ta pogoda na majówkę okropna
 
reklama
Ja mam dosyć szybko bo za tydzień w piątek pewnie serduszko nie bd jeszcze biło ale mam problemy zdrowotne i najpradowpobniej w drugiej ciąży też będę brała heparyne więc lekarz musi potwierdzić chociaż ciążę i zapisać mi zastrzyki z heparyna. A ty?
Gratuluję [emoji3531][emoji3531][emoji3531] kiedy wizyta u lekarza? [emoji846]
 
Do góry