reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny może jestem panikara, ale czy tak wygląda pępek, gdy odpada kikut? Trochę mnie przeraża ten widok
 

Załączniki

  • 20200208_202427.jpg
    20200208_202427.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 189
Dziewczyny może jestem panikara, ale czy tak wygląda pępek, gdy odpada kikut? Trochę mnie przeraża ten widok
Powinien być ładny.
Czym przemywasz?u nas kazali woda z mydłem ale ja wiem swoje..nic lepszego niz oktanisept nie ma.Wtedy jest ładny czysty.
Mojemu małemu odpadł w 6dobie i odrazu był ladniutki pępek.
 
reklama
Dziewczyny może jestem panikara, ale czy tak wygląda pępek, gdy odpada kikut? Trochę mnie przeraża ten widok
U nas kikut odpadł w 5 dobie, przemywany woda z odrobiną mydła. Od razu był ładny tylko jeszcze przez kilka dni lekko krwawił a teraz jest już super pięknie. Chyba, co położna to inne zalecenia. Nam nie kazała w ogóle ruszać ani pępka ani nacięcia krocza oktaniseptem. Mówiła, że póki nic się nie dzieje i wszystko się dobrze goi to żeby nie dowalać dodatkowych produktów 🤔
 
Do góry