reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

No tak, ale ta data też wskazuję czy np kobieta nie zbilza się do 41/42tc gdzie dalsze "trzymanie" ciąży staje się niebezpieczne.
 
reklama
Regularnie do każdego karmienia Espumisan i odbijanie po karmieniu. Na brzuszek masaż, termofor z pestek wiśni, leżenie na brzuszku lub noszenie w takiej pozycji. A najlepsze co to dużo cierpliwości i czas. Niestety układ pokarmowy musi dojrzeć.
U mnie starszak na kp i nie miał kolek jedynie wzdęcia, które minęły jak trochę przybrał na wadze i miał więcej siły by dać ujscie gazom.
 
Dziewczyny skladalyscie wnioski na 500+?
Wyplacili wam za styczen?jak to wyglada?
Moj urodzony 13stycznia i nic mi nie przelali mimo ze wszystko inne tak i teraz nie wiem czy nie ma za ten miesiąc wyrównania czy co?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie. Mój Skarb ma 10 dni i dziś odpadł mu kikut. Niestety nadal został taki mniejszy kukucik jak na zdjęciu. Czy to jest normalne? Czy powinnam to skonsultować z lekarzem?
 

Załączniki

  • IMG_20200130_104138_201.jpg
    IMG_20200130_104138_201.jpg
    114,1 KB · Wyświetleń: 176
  • IMG_20200130_104141_238.jpg
    IMG_20200130_104141_238.jpg
    126,3 KB · Wyświetleń: 186
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Mój Skarb ma 10 dni i dziś odpadł mu kikut. Niestety nadal został taki mniejszy kukucik jak na zdjęciu. Czy to jest normalne? Czy powinnam to skonsultować z lekarzem?
Mój synuś miał to samo to ziarniniak musisz iść do lekarza. Nam pediatra raz zrobił azotanem srebra i ładnie się goi, niestety dużo dłużej trwa. Mój syn ma 3tyg i jeden dzień i miał to potraktowane tym azotanem srebra tydzień temu już nie ma tego "cycka" ale jeszcze nie jest w pełni wygojone. To nic strasznego i nie boli maluszka tylko trzeba zareagować. Do póki nie pójdziesz do lekarza to odkażaj to 3razy dziennie i osuszaj dokładnie po.
Sorki Dziewczyny ja tu się udzieliłam kilka razy kiedyś ale później usunęłam konto teraz stwierdziłam że uspokoję katke i założyłam znowu. Pozdrawiam was.
 
Do góry