reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No tak, ale ta data też wskazuję czy np kobieta nie zbilza się do 41/42tc gdzie dalsze "trzymanie" ciąży staje się niebezpieczne.
 
reklama
Regularnie do każdego karmienia Espumisan i odbijanie po karmieniu. Na brzuszek masaż, termofor z pestek wiśni, leżenie na brzuszku lub noszenie w takiej pozycji. A najlepsze co to dużo cierpliwości i czas. Niestety układ pokarmowy musi dojrzeć.
U mnie starszak na kp i nie miał kolek jedynie wzdęcia, które minęły jak trochę przybrał na wadze i miał więcej siły by dać ujscie gazom.
 
Dziewczyny skladalyscie wnioski na 500+?
Wyplacili wam za styczen?jak to wyglada?
Moj urodzony 13stycznia i nic mi nie przelali mimo ze wszystko inne tak i teraz nie wiem czy nie ma za ten miesiąc wyrównania czy co?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie. Mój Skarb ma 10 dni i dziś odpadł mu kikut. Niestety nadal został taki mniejszy kukucik jak na zdjęciu. Czy to jest normalne? Czy powinnam to skonsultować z lekarzem?
 

Załączniki

  • IMG_20200130_104138_201.jpg
    IMG_20200130_104138_201.jpg
    114,1 KB · Wyświetleń: 174
  • IMG_20200130_104141_238.jpg
    IMG_20200130_104141_238.jpg
    126,3 KB · Wyświetleń: 184
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Mój Skarb ma 10 dni i dziś odpadł mu kikut. Niestety nadal został taki mniejszy kukucik jak na zdjęciu. Czy to jest normalne? Czy powinnam to skonsultować z lekarzem?
Mój synuś miał to samo to ziarniniak musisz iść do lekarza. Nam pediatra raz zrobił azotanem srebra i ładnie się goi, niestety dużo dłużej trwa. Mój syn ma 3tyg i jeden dzień i miał to potraktowane tym azotanem srebra tydzień temu już nie ma tego "cycka" ale jeszcze nie jest w pełni wygojone. To nic strasznego i nie boli maluszka tylko trzeba zareagować. Do póki nie pójdziesz do lekarza to odkażaj to 3razy dziennie i osuszaj dokładnie po.
Sorki Dziewczyny ja tu się udzieliłam kilka razy kiedyś ale później usunęłam konto teraz stwierdziłam że uspokoję katke i założyłam znowu. Pozdrawiam was.
 
Do góry