reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Myślicie że w dzień terminu obowiązkowo trzeba wybrać się do szpitala? 🤔 mój lekarz nie powiedział ani tak ani nie... W środę mam termin, a do tego czasu pewnie się nic nie wydarzy, bo zero znaków
 
reklama
Myślicie że w dzień terminu obowiązkowo trzeba wybrać się do szpitala? [emoji848] mój lekarz nie powiedział ani tak ani nie... W środę mam termin, a do tego czasu pewnie się nic nie wydarzy, bo zero znaków

Ja mam się stawić tydzień po terminie na oddział i tak zrobię. Żadnego ktg ani nic mi nie zlecał. Także czekam. No chyba że coś mnie zaniepokoi to jadę :)
 
Witam się.
Jestem Ania mam juz 2porody za sobą (2coreczki ,różnica bd rocznikowo 11i 7lat)teraz typowa niespodzianka synus termin 23stycz.

Sa tu kobitki ktore praktykowaly w końcówce ciąży sex do "konca"jak sie ma sperma do skurczy?
Wczoraj pierwszy raz mąż skończył we mnie,skórcze mialam cała noc,bol pleców juz myślałam że się rozkręci ale ucichło[emoji848].
Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy faktycznie taki efekt może dawać sperma?...czy moze już szyjka się skraca..
Marzę o szybszym porodzie.


Jutro wizyta .
My z m probowalismy ale nic z tego. Nie przyspieszylo porodu u mnie termin na jutro i nic [emoji24] lazenie po schodach na 16 pietro i na dol, sprzatanie, podlogi po kolanach, sutki, skakanie na pilce, mycie okien, nic mi nie pomoglo.
 
To może dziś sobie odpuść i spróbuj po wizycie, będzie może dla Ciebie mniej niezręcznie [emoji848]

Ja raz spróbowałam, skurcze były ale nic się nie wydarzyło. Jestem dzień po terminie, wczoraj na ktg wszystko ok, następna wizyta u ginekologa w czwartek. Jak w czwartek dalej będzie cisza to chyba zacznę konkretną praktykę tej metody [emoji23] mąż chyba nie będzie narzekał

U mnie skurcze, skurcze, skurcze. Od wczoraj czuje też taki płytszy oddech na niektórych ale No bez jaj, to chyba nie jest poród bo boli tyle o ile... i tak siedzę i czekam [emoji23] ale z seksem ruszam w czwartek, nie chce żeby w razie w za szybko pomógł ;)
 
Myślicie że w dzień terminu obowiązkowo trzeba wybrać się do szpitala? [emoji848] mój lekarz nie powiedział ani tak ani nie... W środę mam termin, a do tego czasu pewnie się nic nie wydarzy, bo zero znaków
Ja mam termin na jutro na 7. Ale 8 mam wizyte i da mi juz skierowanie do szpita jesli nie urodze do nastepnego wtorku ide na wywolanie
 
U mnie skurcze, skurcze, skurcze. Od wczoraj czuje też taki płytszy oddech na niektórych ale No bez jaj, to chyba nie jest poród bo boli tyle o ile... i tak siedzę i czekam [emoji23] ale z seksem ruszam w czwartek, nie chce żeby w razie w za szybko pomógł ;)
Mi odpadl czop i nad ramem codziennie mam skurcze od 6 do ok8 dość bolesne ale pezechodza i dalej nic. Wiec czekam tez. Juz mnoento czekanie wnerwia.
 
Myślicie że w dzień terminu obowiązkowo trzeba wybrać się do szpitala? 🤔 mój lekarz nie powiedział ani tak ani nie... W środę mam termin, a do tego czasu pewnie się nic nie wydarzy, bo zero znaków
Mi lekarz kazała iść na ktg żeby sprawdzić czy wszystko jest ok i ewentualnie dostać jakieś wytyczne od lekarza w szpitalu. Zapytał mnie na kiedy mam następną wizytę. Jeśli do czwartku się nic nie wykluje samo to zapytam jakie są kolejne kroki. Czy mam czekać czy kłaść się na wywoływanie, bo już chciałabym być po. Poza bezbolesnymi, czasem powodującymi płytszy oddech skurczami, nic się nie dzieje 🤷🏼‍♀️
 
U mnie skurcze, skurcze, skurcze. Od wczoraj czuje też taki płytszy oddech na niektórych ale No bez jaj, to chyba nie jest poród bo boli tyle o ile... i tak siedzę i czekam [emoji23] ale z seksem ruszam w czwartek, nie chce żeby w razie w za szybko pomógł ;)
Oj tak szybko to nie działa niestety, przynajmniej u mnie 😅
Hmm czyli wywołanie raczej nie wcześniej niż po tygodniu 🤔 Kurde mężowi się urlop do tego czasu skończy :D
 
reklama
Do góry