reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mój ma na szczęście taka pracę, że już od tygodnia jest tam na doczepkę i tylko dostaje codziennie pytanie czy dziś będzie czy nie 😂 a po porodzie bierze 2 tygodnie L4 na dziecko bądź na mnie, zobaczymy z czym będą robić mniejszy problem w szpitalu.
 
reklama
Mi w 1cuazy czop nie odszedł, bólami krzyzowymi sie zaczęło
Druga ciąża skurcze i czop
Teraz nie wiadomo czego sie spodziewać.
3tyg temu maly miał 2800 ,ciekawa jestem ile waży w tej chwili.Dziewczynki łóżeczko w sob ubraly z nadzieją że zmobilizuja braciszka 😀😀
 
Mi odpadl czop i nad ramem codziennie mam skurcze od 6 do ok8 dość bolesne ale pezechodza i dalej nic. Wiec czekam tez. Juz mnoento czekanie wnerwia.

Wiem co czujesz, idziemy łeb w łeb i podobnie to przechodzimy z tego co czytam ;) mnie ratuje tylko myśl że się napaliłam na 10.01 ale jak minie... [emoji849]
 
Mi w 1cuazy czop nie odszedł, bólami krzyzowymi sie zaczęło
Druga ciąża skurcze i czop
Teraz nie wiadomo czego sie spodziewać.
3tyg temu maly miał 2800 ,ciekawa jestem ile waży w tej chwili.Dziewczynki łóżeczko w sob ubraly z nadzieją że zmobilizuja braciszka [emoji3][emoji3]

Rozumiem że te krzyżowe to Ci narastały?
U mnie czop siedzi. Bóle mam i to w zasadzie już nie tylko rano czy w nocy ale przez cały dzień, tylko nieregularne, nie jakieś nie do wytrzymania i właśnie krzyż...

A o wadze to mi nic nie mów. Mój 3 tygodnie temu 3200... także nie wiem do ilu dobije [emoji24]
 
Rozumiem że te krzyżowe to Ci narastały?
U mnie czop siedzi. Bóle mam i to w zasadzie już nie tylko rano czy w nocy ale przez cały dzień, tylko nieregularne, nie jakieś nie do wytrzymania i właśnie krzyż...

A o wadze to mi nic nie mów. Mój 3 tygodnie temu 3200... także nie wiem do ilu dobije [emoji24]
Mój identycznie, 3200g 3 tyg temu, aż się boję jaka waga będzie na koniec....
 
Mój identycznie, 3200g 3 tyg temu, aż się boję jaka waga będzie na koniec....

Ja byłam mała, niecałe 3kg, Tata też nie wysoki i szczupły więc myslalam że nasz będzie malutki a się okazało że tata urodził się 4kg... także jak widać genów nie oszukasz :D chociaż ja przytyłam 8 kilo w ciąży i to mnie zmyliło chyba i dawało nadzieje na drobne dziecko ;)

Damy rade [emoji1377] najwyżej nam pomogą :)
 
Ja byłam mała, niecałe 3kg, Tata też nie wysoki i szczupły więc myslalam że nasz będzie malutki a się okazało że tata urodził się 4kg... także jak widać genów nie oszukasz :D chociaż ja przytyłam 8 kilo w ciąży i to mnie zmyliło chyba i dawało nadzieje na drobne dziecko ;)

Damy rade [emoji1377] najwyżej nam pomogą :)
No ja identycznie 8 kg na plusie, nawet niecałe :) tyle że ja ważyłam prawie 4 kg, a mąż ma prawie 2 m wzrostu.

Pewnie, że damy radę! :)
 
Rozumiem że te krzyżowe to Ci narastały?
U mnie czop siedzi. Bóle mam i to w zasadzie już nie tylko rano czy w nocy ale przez cały dzień, tylko nieregularne, nie jakieś nie do wytrzymania i właśnie krzyż...

A o wadze to mi nic nie mów. Mój 3 tygodnie temu 3200... także nie wiem do ilu dobije [emoji24]

Krzyżowe masakra nikomu nie życzę. Ból okropny nie wiadomo co ze sobą zrobić😭oby tym razem sie nie powtórzyły.
Niby to 3ciaza ale każda inna ,a ta już zupelnie bardziej dokuczliwa.
 
To tak nie do konca kest z ta waga. Ja bylam mala ok 3200 i 54cm. Maz tez cos kolo tego a syn 4kg i 60cm. Ja jestem drobna. Chociaz gin mowil ze Oliwier sie urodzil duzo przez witaminy ktore bralam teraz mialam odstawic ok 30tc i nie brac. Ale mowi ze mala moze miec ok 3700. Zobaczymy. Narazoe sie nie zapowiada na porod a wiadomo ze im dluzej tym wieksze dziecko.
 
reklama
U mnie pęcherz przebili na porodówce a zaczęło się od bólów jak na @, później szybko krzyżowe i parte.
Co do wagi moja drobna rośnie. Jej brat też drobniak, wg lekarza gdybym dotrwały do terminu to dobilby pewnie do 3000-3200g a ur mies wcześniej miał 2650g.
 
Do góry