reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Zostały tu jakieś styczniowe mamy? Bo mam wrażenie, że wszystkie już urodziły i okazały się być grudniowymi hahaha
emoji23.png
Jeszcze jestem, chociaż chciałabym być po. Od wczoraj mam takie straszne nudności, ból brzucha jakoś w okolicach żołądka...straszne, nic nie mogę zjeść.

Ja mam tak samo 😞 ale wolałabym żeby Mały urodził się już w nowym roku termin na 11 stycznia więc jest szansa
 
reklama
Ja mam 1.5cm od dwóch miesięcy i narazie Cisza nic się nie dzieje
Ja powiedziałam lekarzowi, że trzymam kciuki żebyśmy się przed końcem roku nie zobaczyli. Teraz odpoczywam w domu i czuje się całkowicie normalnie. Ostatecznie uważam, ze nic nie dzieje się bez przyczyny i chociaż już mniej więcej wiem czego się spodziewać. Przy okazji bylam pozytywnie zaskoczona swoim i męża spokojem i opanowaniem. Zaciskam nogi i puszczam po nowym roku 😁
 
Hej, natknęłam się na to forum i postanowiłam napisać. Mam termin na 4.01. Dziś byłam na wizycie. Szyjka zgładzona, kanał wróżby na palec, młoda główką nisko w kanale. I teraz siedzę jak na szpilkach bo chciałabym doczekać chociaż do 1. Co prawda wewnętrzny kanał zamknięty i bóle póki co mam jak na okres Ale i tak się stresuje :p
 
Hej, natknęłam się na to forum i postanowiłam napisać. Mam termin na 4.01. Dziś byłam na wizycie. Szyjka zgładzona, kanał wróżby na palec, młoda główką nisko w kanale. I teraz siedzę jak na szpilkach bo chciałabym doczekać chociaż do 1. Co prawda wewnętrzny kanał zamknięty i bóle póki co mam jak na okres Ale i tak się stresuje :p
Odpoczywaj więcej jak chcesz doczekać 1 😊
 
U nas po wizycie wszystko ok. Mała w 3 tyg przybrała 500g i waży 1650g. Wielkolud z niej nie jest, ale ładnie przybrała. Przepływy, łożysko wszystko ok i lekarz nie ma się do czego przyczepić 😊 Jedynie nie odwróciła się jeszcze.
To trzymamy kciuki żeby się obróciła :) na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry