reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Zostały tu jakieś styczniowe mamy? Bo mam wrażenie, że wszystkie już urodziły i okazały się być grudniowymi hahaha
emoji23.png
Jeszcze jestem, chociaż chciałabym być po. Od wczoraj mam takie straszne nudności, ból brzucha jakoś w okolicach żołądka...straszne, nic nie mogę zjeść.

Ja mam tak samo 😞 ale wolałabym żeby Mały urodził się już w nowym roku termin na 11 stycznia więc jest szansa
 
reklama
Ja mam 1.5cm od dwóch miesięcy i narazie Cisza nic się nie dzieje
Ja powiedziałam lekarzowi, że trzymam kciuki żebyśmy się przed końcem roku nie zobaczyli. Teraz odpoczywam w domu i czuje się całkowicie normalnie. Ostatecznie uważam, ze nic nie dzieje się bez przyczyny i chociaż już mniej więcej wiem czego się spodziewać. Przy okazji bylam pozytywnie zaskoczona swoim i męża spokojem i opanowaniem. Zaciskam nogi i puszczam po nowym roku 😁
 
Hej, natknęłam się na to forum i postanowiłam napisać. Mam termin na 4.01. Dziś byłam na wizycie. Szyjka zgładzona, kanał wróżby na palec, młoda główką nisko w kanale. I teraz siedzę jak na szpilkach bo chciałabym doczekać chociaż do 1. Co prawda wewnętrzny kanał zamknięty i bóle póki co mam jak na okres Ale i tak się stresuje :p
 
Hej, natknęłam się na to forum i postanowiłam napisać. Mam termin na 4.01. Dziś byłam na wizycie. Szyjka zgładzona, kanał wróżby na palec, młoda główką nisko w kanale. I teraz siedzę jak na szpilkach bo chciałabym doczekać chociaż do 1. Co prawda wewnętrzny kanał zamknięty i bóle póki co mam jak na okres Ale i tak się stresuje :p
Odpoczywaj więcej jak chcesz doczekać 1 😊
 
U nas po wizycie wszystko ok. Mała w 3 tyg przybrała 500g i waży 1650g. Wielkolud z niej nie jest, ale ładnie przybrała. Przepływy, łożysko wszystko ok i lekarz nie ma się do czego przyczepić 😊 Jedynie nie odwróciła się jeszcze.
To trzymamy kciuki żeby się obróciła :) na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry