reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Jeeju nie czytałam tego raportu... Bardziej się sugerowałam tym co mówiły mi klientki, położne i ginekolog... Najwyżej pomyśle jeszcze o tej zaspie
Moja położna powiedziała żebym pod żadnym pozorem tam nie jechała, ginekolog też. Widać co człowiek, to opinia. Ona mi zaproponowała w pierwszej kolejności Wejherowo, potem Puck i ostatecznie Kartuzy. Mówiła, że oczywiście w UCK w Gdańsku warunki są super (minus za sale porodowe bez okien), ale wszystkie kobiety z Trójmiasta i okolic chcą tam teraz rodzić i często odsyłają.
 
reklama
Mój też ma ze mną być ale boi się, że zemdleje;D bo dla niego to stres będzie. A dla mnie to kur... wcale :D to mi z piczki dziecko zrobi jesień średniowiecza.
Oj tam nie będzie tak źle 🤣 Boli jak cholera, ale później się tego nie pamięta.

Jak tam przygotowania do Świąt?
Jutro wieczorem zaplanowałam z synem ubieranie choinki a dziś podskoczyłam z mężem po jeden z prezentów dla młodego.
 
Oj tam nie będzie tak źle 🤣 Boli jak cholera, ale później się tego nie pamięta.

Jak tam przygotowania do Świąt?
Jutro wieczorem zaplanowałam z synem ubieranie choinki a dziś podskoczyłam z mężem po jeden z prezentów dla młodego.
Choinka stoi od wczoraj, w zasadzie wszystkie prezenty kupione też wczoraj. Jutro montaż kuchni i koniec remontu. Zachciało nam się na koniec roku zmieniać kuchnię i łazienkę, ale chociaż na święta będzie ładnie :D
 
Oj tam nie będzie tak źle 🤣 Boli jak cholera, ale później się tego nie pamięta.

Jak tam przygotowania do Świąt?
Jutro wieczorem zaplanowałam z synem ubieranie choinki a dziś podskoczyłam z mężem po jeden z prezentów dla młodego.
U mnie choinka już trochę stoi :p planuje święta leniwie.
 
To macie dobrze, posiłek w trakcie porodu...
U mnie jest zakaz nawet picia wody, ale może to dlatego że praktycznie kazda rodzi że znieczuleniem i idzie to dość sprawnie a zatem szybko więc się raczej nie mysli o głodzie czy pragnieniu.

Nie udało się zdjąć szwów wczoraj. Dostałam na 18 grudnia randkę do kliniki na zdjęcie w znieczuleniu.
 
reklama
To macie dobrze, posiłek w trakcie porodu...
U mnie jest zakaz nawet picia wody, ale może to dlatego że praktycznie kazda rodzi że znieczuleniem i idzie to dość sprawnie a zatem szybko więc się raczej nie mysli o głodzie czy pragnieniu.

Nie udało się zdjąć szwów wczoraj. Dostałam na 18 grudnia randkę do kliniki na zdjęcie w znieczuleniu.
O kurczę to średnio z tymi szwami... w takim razie chyba marne szanse ze urodzisz przed świetami albo?
 
Do góry