reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mi wody odeszły dopiero w szpitalu, przy badaniu. Za pierwszym razem byłam na patologii już kilka dni ( bo przenoszona) więc nie było problemu z dojazdem🙂 Ale za drugim razem kompletnie nie wiedziałam czy te skurcze to już czy jeszcze nie, bo czekałam nie wiem na co, na większy ból może? W końcu mąż zagonił mnie do auta, a ja do końca upierałem się że za wcześnie. Nawet lekarza który mnie badał przekonywałam że to jeszcze za słabe skurcze i dostałam opr😀 Urodziłam chwilę później. Więc teraz pojadę chyba przy pierwszym skurczu😉
 
reklama
Ja mam 36+2 i od 3 dni taaaakie skurcze przepowiadające, że siedzę jak na szpilkach... :/ poza tym ból głowy, bo śpię po 3h, mdłości okropne, coś Ala biegunka... No weszłam w ten ostatni miesiąc z przytupem. Najgorsze to myślenie czy to już czy to nie już, człowiek nie wie co myśleć, bo trzeba poprostu czekać i obserwować organizm. Sieczka...
 
Ja mam 36+2 i od 3 dni taaaakie skurcze przepowiadające, że siedzę jak na szpilkach... :/ poza tym ból głowy, bo śpię po 3h, mdłości okropne, coś Ala biegunka... No weszłam w ten ostatni miesiąc z przytupem. Najgorsze to myślenie czy to już czy to nie już, człowiek nie wie co myśleć, bo trzeba poprostu czekać i obserwować organizm. Sieczka...
Mi ktg nie pokazało żadnych skurczy. A podbrzusze czuje...
 
Ja mam 36+2 i od 3 dni taaaakie skurcze przepowiadające, że siedzę jak na szpilkach... :/ poza tym ból głowy, bo śpię po 3h, mdłości okropne, coś Ala biegunka... No weszłam w ten ostatni miesiąc z przytupem. Najgorsze to myślenie czy to już czy to nie już, człowiek nie wie co myśleć, bo trzeba poprostu czekać i obserwować organizm. Sieczka...
Biegunka i wymioty mogą być oznaką porodu. Organizm się oczyszcza przed akcja 😉
 
Biegunka i wymioty mogą być oznaką porodu. Organizm się oczyszcza przed akcja 😉
Wieeeem właśnie... i przez to się stresuje czy to już czy nie już i całe dnie i noce upływają na tym, że czekam czy się rozkręci czy się nie rozkręci...
Delikatne skurcze czułam już dawno, ale mnie nie niepokoiły. Te są dosyć mocne, pierwszego dnia (nocy) myślałam że to od wysiłku, ale od dwóch dni w zasadzie leżę i dzisiaj znowu były od 3 w nocy, później o 9 jak sie obudziłam to znowu...męczące i z krzyża... ehhh, nie chce sie nakręcać, wizytę mam w przyszłym tygodniu, nie ma sensu jechać na izbę skoro ruchy czuje i tylko te skurcze, a na ostatniej lekarz mówił że wszystko w porządku 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Dziewczyny kupujecie inhalator? Jak tak to jaki?
Kurczę, dobre pytanie. Kupiłam jeden biedronka chyba 3 lata temu mój syn starszy często chorował, nawet nie wiem gdzie on jest ten inhalator, gdzieś w domu haha, bo odkąd się przeprowadziliśmy tutaj 2 lata i 5 m-cy temu, to jak ręką odjął syn zdrowy. Wczesniej wynajmowalismy mieszkanie i zostalo zalane przez sąsiada wyżej i co gorsze od tego czasu byla straszna wilgoć. Co pól roku musiał odwiedzać pneumologa pediatra. I codziennie rano i wieczorem lek przez wyziew... Strasznie męczące to było dla niego... na szczęście to już za nami.
flaem-lella-la-coccinella-inhalator-i-opakowanie.jpg
 
Do góry