reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
U mnie od 2 tygodni trzyma się +12. Następna wizyta 18.12, ale nic mi jeszcze gin nie mówił co dalej, czy ktg czy częstsze wizyty??? W sumie on nigdy za dużo mi nie objaśnia. Najbardziej szczegółowo to raczej o nadużywaniu zwolnień ciążowych i kontrolach ZUS😀 on ma jakąś obsesję.
 
Ale jak to tak bez opieki od 12.12 do terminu porodu? Bardzo dziwne dla mnie.
Możliwe, ze będę miała ktg itp. Mam położna środowiskową, która przychodzi do mnie do domu. Widzę się z nią w poniedziałek.
Może jeszcze raz jakaś wizyta się odbędzie, ale ciężko mi się odnieść, bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak to wyglada na jakieś 2 tygodnie przed terminem. Chyba, że to taki przypadek lekarza, który jak uzna, że wszystko ok, to powie, co robić w przypadku rozpoczynającego się porodu i tyle 🤔🤷🏼‍♀️
 
reklama
Do góry