reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Byłam dziś na wizycie, nic nie wskazuje na to żebym mogła się obawiać wcześniejszego porodu ;) także kamień z serca i obyyyy do stycznia :D GBS pobrany, no jednak pobierają z pochwy i odbytu :/ nie było super komfortowo, ale za miesiąc rodzę więc należy uznać że to pikuś :p mały ułożony od początku główkowo, także super, za 2 tyg. ostatnia już wizyta i czekamy :)
A i przytyłam 1,3kg czyli od początku ciąży w sumie 7,5kg na plusie
 
reklama
Ja 29+6 miałam 1300, też trochę za mało😉 będą szczuplaczki 👍
Mam stwierdzoną cukrzycę ciążową także lekarz musi upewnić się czy to taka uroda małej czy początki hipotrofi.
Co do laktatora miałam w wcześniej ręczny Avent a teraz podwójny elektryczny Avent. Laktator jest bardzo pomocny, więc uznałam że teraz przyda się elektryczny by szybciej i wygodniej było 😉
 
Mam stwierdzoną cukrzycę ciążową także lekarz musi upewnić się czy to taka uroda małej czy początki hipotrofi.
Co do laktatora miałam w wcześniej ręczny Avent a teraz podwójny elektryczny Avent. Laktator jest bardzo pomocny, więc uznałam że teraz przyda się elektryczny by szybciej i wygodniej było 😉
Kurczę a ja się właśnie waham co do laktatora, niby można wypożyczyć u mnie w szpitalu w razie w. Ile taki sensowny laktator kosztuje w ogóle?
 
Ręczny zawsze jest sporo tańszy niż elektryczny. Mi bardzo pomagał przy nawale i na początku by pobudzać laktacje, tym bardziej że syn miał problemy ze ssaniem i go musiałam dokarmiać.
Co do cen to teraz się nie orientuję. Zerknij na allegro.
Swój elektryczny podwójny dostałam a to koszt z 800 zł.
 
Kurczę a ja się właśnie waham co do laktatora, niby można wypożyczyć u mnie w szpitalu w razie w. Ile taki sensowny laktator kosztuje w ogóle?
Ja swój kupiłam za 199zl (w internecie 179). Jest na jedną pierś. Pytałam wcześniej położnej czy ma o nim jakieś zdanie. Mówiła, że to najtańszy, sensowny elektryczny laktator, dobry na początek jeśli nie mamy pewności czy nam się przyda.
 
Ja trochę w innym temacie. Nie wiem jaki termometr kupić. Możecie coś doradzić w rozsądnej cenie?
Ja mam ten. Ma pozytywne opinie,. Cena nie jakas wygórowana więc nie bd szkoda. Jakby cos
 

Załączniki

  • received_2557743541111836.jpeg
    received_2557743541111836.jpeg
    66,2 KB · Wyświetleń: 68
Ja trochę w innym temacie. Nie wiem jaki termometr kupić. Możecie coś doradzić w rozsądnej cenie?
Mam Microlife nc200. Testowany i pomiary ok. Ważne by termometr był w pomieszczeniu w wkorym chcesz dokonać pomiaru min 20 min. I by celować w odpowiedniej odległości na bieowlosione miejsce na głowie. W instrukcji zawsze wskazane jest miejsce w zależności od modelu i firmy to środek czoła lub skron.
Dodatkowo w domu mam zwykły elektroniczny pod pache który też mnie jeszcze nie zawiódł.
 
Mam stwierdzoną cukrzycę ciążową także lekarz musi upewnić się czy to taka uroda małej czy początki hipotrofi.
Co do laktatora miałam w wcześniej ręczny Avent a teraz podwójny elektryczny Avent. Laktator jest bardzo pomocny, więc uznałam że teraz przyda się elektryczny by szybciej i wygodniej było 😉
A ja myślałam ze jak się ma cukrzyce to dzieci są wieksze, szybciej rosną w brzuszku a to jest jednak na odwrót czy jak? Ze wtedy grozi hipotrofia?
 
reklama
Ja mam ten. Ma pozytywne opinie,. Cena nie jakas wygórowana więc nie bd szkoda. Jakby cos
Mam ten sam, dostałam w prezencie od koleżanek. Bardzo łatwo można nim zmierzyć temperaturę nawet sobie, bo ma wbudowana diodę od spodu i widać czy robimy dokładnie pomiar. Trwa to 3 sek. Ma pamięć do 30 pomiarów. Koszt w aptece około 130zl
 
Do góry