reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja jestem 35+4 i miesiąc temu miałam +6kg, jutro się zważę u lekarza, obstawiam że do 10 dobiłam.
Miała już któraś pobierany wymaz na gbs? Jak to wygląda, bo trochę mam stresa? Rozumiem że jest pobierany patyczkiem, z pochwy to rozumiem, ale z okolic odbytu to znaczy...? Lekarz wkłada ten patyczek w odbyt czy tylko mizia? :baffled:
 
Ja jestem 35+4 i miesiąc temu miałam +6kg, jutro się zważę u lekarza, obstawiam że do 10 dobiłam.
Miała już któraś pobierany wymaz na gbs? Jak to wygląda, bo trochę mam stresa? Rozumiem że jest pobierany patyczkiem, z pochwy to rozumiem, ale z okolic odbytu to znaczy...? Lekarz wkłada ten patyczek w odbyt czy tylko mizia? :baffled:
Ja mialam ten gbs - wazne to w dniu wymazu nie podmywaj sie kosmetykami tylko sama woda.
Muzia i tu i tam. Nic strasznego - przynajmniej ja nie mialam nieprzyjemnych odczuc.
Ps. ;) wczesniej badala szyjke a to bolalo wiec moze nie wszystko czulam
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie, mała ma około 2600 gram i 49 cm, raczej duża nie będzie niby maks 3 kg. Dziś bardzo spokojna jest, nie czułam jej jeszcze za bardzo. Jak tam wy dziewczyny, które mało czujecie maluszki? Ja jesli coś czuje to bardziej wypychanie niż kopy. GBS mam negatywny na szczęście. Kolejna wizyta już za tydzień.
 
reklama
Dziewczyny, kupiłam dziś w Smyku laktator Canpol easy start, o który pytałam jakiś czas temu. Wygląda solidnie, nie jest bardzo głośny (musiałam przetestować :D). W zestawie była butelka ze smoczkiem, adapter do butelek z wąską i szeroką zakrętką, pojemnik na mleko (można odciągać bezpośrednio do butelki lub pojemnika). Fajne w nim jest to, że można używać go na kablu bądź z bateriami czyli można odciągać w każdym miejscu. Póki co, zapowiada się dobrze :)
 
Do góry