reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny!

Jestem nowa na tym forum, termin na 04/01 więc już coraz bliżej. Odnosząc się do twardniejącego brzucha, to podobnie jak Wam, twardnieje po sporym wysiłku, długim spacerze. Moja gin zaleciła mi na to magnez 2 x dziennie i w przypadku bólu no-spę.

Przy okazji mam do Was pytanie. Przymierzam się do kupna laktatora i znalazłam w rozsądnej cenie Canpol easy start. Czy któraś z Was miała z nim do czynienia albo może poleca coś zupełnie innego?
 
Jak tak dziewczyny po weekendzie? Mi się już nawet niewygodnie leży na kanapie :o Powoli się serio ciężko robi ale już niedługo. Od czasu do czasu tez mi duszno, malutka głowa chyba na przeponę uciska. W tym tygodniu mam wizytę😍 dziś mam plan wyjmować poprane ubranka z worków strunowych i układać do szafy. W tym tygodniu maja przyjść ostatnie zamówienia tez. No i mamy grudzień❄❄
 
reklama
Do góry