reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja mam gotowe wyprawkowe ze smyka po 4 komplety na 50 i 56.
Reszta 62 68 74 z podziałem juz na cztery pory roku
62 zima
62/68 wiosna
62/68 lato
68/74 jesień
74 zima
I ty dzis pisalas ze za malo masz ubranek i pojechalas dokupic?;p gdzie ty to pomiescilas? Ja mam najdalej to 68 kilka sztuk i to nie kupowalam tylko dostalam po ludziach w spadku;) ale moze sie skusze po swietach na przecenach kupie cos wiekszego jak sie mi spodoba, pozniej bedzie z glowy;)
 
Mój łobuziak chyba się cichaczem obrócił[emoji2955] Do tej pory kopał nad pępkiem, a teraz całkiem na dole[emoji20]No chyba że boksuje łapkami. W czwartek usg to podejrzymy co kombinuje. Do kiedy ma czas żeby się ułożyć główką do dołu?
Teoretycznie do dnia porodu jeszcze ma czas;)
 
I ty dzis pisalas ze za malo masz ubranek i pojechalas dokupic?;p gdzie ty to pomiescilas? Ja mam najdalej to 68 kilka sztuk i to nie kupowalam tylko dostalam po ludziach w spadku;) ale moze sie skusze po swietach na przecenach kupie cos wiekszego jak sie mi spodoba, pozniej bedzie z glowy;)
Ano widzisz [emoji23] stara głupia baba [emoji85][emoji85][emoji85] i jeszcze sie zastanawiam czy czegoś mi nie brakuje. Ale mam liste zakupow redagowaną a i owszem gdzies od roku juz, ale staram sie trzymać jej bo inaczej bym chyba juz zwariowała hehehe
Co do ubranek to plus ten ze synek ma przy swoim pokoju garderobe. W komodzie przy przewijaku są przygotowane te na 62, a wyprawkowe juz w torbie do szpitala spakowane.
 
reklama
Mój łobuziak chyba się cichaczem obrócił[emoji2955] Do tej pory kopał nad pępkiem, a teraz całkiem na dole[emoji20]No chyba że boksuje łapkami. W czwartek usg to podejrzymy co kombinuje. Do kiedy ma czas żeby się ułożyć główką do dołu?
Mój juz trzeci raz z rzędu na usg ma stópy na twarzy...to jest dla mnie niepokojące ;(
 
Do góry