reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mój łobuziak chyba się cichaczem obrócił[emoji2955] Do tej pory kopał nad pępkiem, a teraz całkiem na dole[emoji20]No chyba że boksuje łapkami. W czwartek usg to podejrzymy co kombinuje. Do kiedy ma czas żeby się ułożyć główką do dołu?
Teoretycznie do dnia porodu jeszcze ma czas;)
Dokładnie do porodu ma czas. Niektóre bobasy juz wcześniej w pozycji strategicznej do wyjścia- ale to nie reguła.
Ja co tydzień na usg. We czwartek ide podejrzeć co tam sie dzieje bo kopie mnie jakby chciał juz wyjść. Mocno odczuwam wywracanie flakow na drugą strone, jedzenie w gardle, i hantle przy kroczu. Oj łatwo i lekko juz nie jest
 
reklama
Robiłam tarczyce w październiku ale wyniki mam książkowe, poprostu jestem świniaczkiem :)
To ja chyba tez... swiniaczek hmmm mialam tyle razy robione badanie z krwi i gine nigdy nic nie mowila ze cos nie tak...
To chyba raczej przemiana materii, metabolizm. Ja zawsze musze uwazac na to co jem. Spojrze tylko na chipsy i juz waze kilo wiecej. Mozliwe tez ze za malo plynow wypijam, choc teraz w ciazy staram sie pic duzo.
 
Robiłam tarczyce w październiku ale wyniki mam książkowe, poprostu jestem świniaczkiem :)
Ja musze powtórzyć na początku mi tak waga leciała w górę że myślałam że się zalamie.. Okazało się tarczyca. Dostałam leki i wszystko ok jeden kilo na miesiąc a. Teraz... Nagle 4 kg mi wpadło w miesiąc i znowu yh... Już 15 na plusie jestem a dopiero listopad :/
 
reklama
Mój juz trzeci raz z rzędu na usg ma stópy na twarzy...to jest dla mnie niepokojące ;(
Moja boksuje i pod pempkiem i w okolicy a nawet nad - ulozenie za kazdym razem glowkowe.
Jak powiedziala gin - ma rece i nogi a glowa tez potrafi ;)
Gimnastyk😉
No mam nadzieję że się dzieciaczki w porę zreflektują i poukładają jak trzeba. Jeszcze trochę czasu na wygłupy mają😉
 
Do góry