reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A mój potrafi kopać całą noc i cały dzień ;) Nie wiem kiedy on śpi;)Chyba po porodzie będę miała niezłą jazdę;)
Zazdroszcze! Nie masz przynajmniej takich faz ze sie martwisz czy wszystko z dzieckiem dobrze!;) Moj ostatnio cale noce przesypia i budzi sie i kopie w okolicach 6 rano wiec licze tez ze jak juz sie urodzi to tez taki bedzie;)
 
reklama
Coś tam trochę tak ale szału nie ma jak zwykle z reszta. Ale pisałam już ciagle była głowa w dół a na wizycie się okazalo ze zmieniła pozycje na głowa do góry a ja tego nie zarejestrowałam. To jest najciekawsze. No i ja tez czuje raczej takie przesuwanie a nie kopniaki.
Ja swojego czuje po jednej stronie ciagle, upodobal sobie siedzenie dupką do dolu i tak go ciagle czuje ze jeszcze tam siedzi i jeszcze sie nie obrocil;(
 
Z przyjemnością otworzyliśmy zamkniętą grupę, gdzie dziewczyny aktywnie uczestnicząc zżywają się jeszcze bardziej i tym samym otwierają sie pozwalając na opisywanie szczegółów ze swojego życia.
Większość ze zgłoszonych do grupy zamkniętej dziewczyn nie udziela sie, jedynie podczytuj, co jest troche krępujące.
W związku z tym nastepuje weryfikacja listy dziewczyn z dostępem do forum zamkniętego. Nie jest to robione absolutnie żeby kogoś zranić czy wykluczyć. Dla mniej aktywnych pozostaje zawsze forum otwarte i dostępne dla każdej z was. Zadna wypowiedz nie zostanie bez odpowiedzi ani problem zlekceważony. Jesteśmy wszystkie po to aby sie wspierać.
Jednak zamkniete forum, tak jak wspomnialam wyżej, miało na celu ochronę prywatności uczestniczek. Wytypowano mnie do zadania jako pośrednika między forum a administracją.
Prosze o ulatwienie mi zadania i podpisanie sie pod tym postem lub najlepiej na forum zamkniętym potwierdzającym swoją aktywność.
Pozostale dziewczyny zapraszam na otwarte gdzie kazda styczniowa mamusia jest mile widziana
 
Z przyjemnością otworzyliśmy zamkniętą grupę, gdzie dziewczyny aktywnie uczestnicząc zżywają się jeszcze bardziej i tym samym otwierają sie pozwalając na opisywanie szczegółów ze swojego życia.
Większość ze zgłoszonych do grupy zamkniętej dziewczyn nie udziela sie, jedynie podczytuj, co jest troche krępujące.
W związku z tym nastepuje weryfikacja listy dziewczyn z dostępem do forum zamkniętego. Nie jest to robione absolutnie żeby kogoś zranić czy wykluczyć. Dla mniej aktywnych pozostaje zawsze forum otwarte i dostępne dla każdej z was. Zadna wypowiedz nie zostanie bez odpowiedzi ani problem zlekceważony. Jesteśmy wszystkie po to aby sie wspierać.
Jednak zamkniete forum, tak jak wspomnialam wyżej, miało na celu ochronę prywatności uczestniczek. Wytypowano mnie do zadania jako pośrednika między forum a administracją.
Prosze o ulatwienie mi zadania i podpisanie sie pod tym postem lub najlepiej na forum zamkniętym potwierdzającym swoją aktywność.
Pozostale dziewczyny zapraszam na otwarte gdzie kazda styczniowa mamusia jest mile widziana
Czyli dobrze rozumiem, ze my nowe dziewczyny już nie mamy szans na zamknięte forum? Tak zrozumiałam z tej wiadomości i dodatkowo ze dziewczyny z zamkniętego które się nie udzielają również zostaną wykluczone? Jeśli się mylę proszę wyprowadź mnie z błędu.
 
Czyli dobrze rozumiem, ze my nowe dziewczyny już nie mamy szans na zamknięte forum? Tak zrozumiałam z tej wiadomości i dodatkowo ze dziewczyny z zamkniętego które się nie udzielają również zostaną wykluczone? Jeśli się mylę proszę wyprowadź mnie z błędu.
Do zamkniętego dostęp mają mieć wszystkie aktywne- a nie z doskoku z pozycji czytelni. Tak by żżyć sie ze sobą i otworzyć :)
 
To kiedy się każda z nas dowie czy będzie miała dostęp do zamkniętego czy nie? Bo przyznał szczerze ze już trochę zgłupiałam...
Właśnie aktualizowana jest lista. Po zgłoszeniu liczymy ze p.adminka szybko upora sie technicznie i podopisuje :)
Dzisiejszy wieczór poświęcam na kwestię techniczne. Widzę ze Ciebie nie ma. Prosze zatem o termin i płeć dzidzi [emoji7]

Jak ktoś jeszcze pominięty prosze o wiadomość tu lub na priv
 
Z przyjemnością otworzyliśmy zamkniętą grupę, gdzie dziewczyny aktywnie uczestnicząc zżywają się jeszcze bardziej i tym samym otwierają sie pozwalając na opisywanie szczegółów ze swojego życia.
Większość ze zgłoszonych do grupy zamkniętej dziewczyn nie udziela sie, jedynie podczytuj, co jest troche krępujące.
W związku z tym nastepuje weryfikacja listy dziewczyn z dostępem do forum zamkniętego. Nie jest to robione absolutnie żeby kogoś zranić czy wykluczyć. Dla mniej aktywnych pozostaje zawsze forum otwarte i dostępne dla każdej z was. Zadna wypowiedz nie zostanie bez odpowiedzi ani problem zlekceważony. Jesteśmy wszystkie po to aby sie wspierać.
Jednak zamkniete forum, tak jak wspomnialam wyżej, miało na celu ochronę prywatności uczestniczek. Wytypowano mnie do zadania jako pośrednika między forum a administracją.
Prosze o ulatwienie mi zadania i podpisanie sie pod tym postem lub najlepiej na forum zamkniętym potwierdzającym swoją aktywność.
Pozostale dziewczyny zapraszam na otwarte gdzie kazda styczniowa mamusia jest mile widziana
Ja tez już trochę zgłupiałam... mam nadzieje, ze dostęp do zamkniętego forum dostaniemy jeszcze przed terminem porodu...
 
Ja tez już trochę zgłupiałam... mam nadzieje, ze dostęp do zamkniętego forum dostaniemy jeszcze przed terminem porodu...
Nie dostałam od Ciebie wiadomości o chęci przystąpienia do grupy zamkniętej.
Nie jestem w stanie bez powiadomień z bb przeczesać codziennie każdy post. Proszę o zrozumienie bez zlosliwosci.
Wiadomość organizacyjna jest zawsze na #1
Te które napisały na priv są na liście
 
reklama
Do góry