reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Właśnie aktualizowana jest lista. Po zgłoszeniu liczymy ze p.adminka szybko upora sie technicznie i podopisuje :)
Dzisiejszy wieczór poświęcam na kwestię techniczne. Widzę ze Ciebie nie ma. Prosze zatem o termin i płeć dzidzi [emoji7]

Jak ktoś jeszcze pominięty prosze o wiadomość tu lub na priv
1.1.2020 i córeczka 😍
 
Żeby dostać dostęp do zamkniętego forum musicie być aktywne, a nie pisać 1 post na tydzień. Piszemy tam teraz o prywatnych sprawach i jednak niefajnie by było, gdyby to wyszło gdzieś poza forum.
Nie lubię udzielać się publicznie i pisać o moich prywatnych sprawach, dlatego ucieszyłam się z tego zamkniętego forum. Obecnie jestem w 2 ciąży (mam już córkę) i to forum bardzo podnosi mnie na duchu, gdyż pierwsza moja ciąża nie była lekka.
 
Ok ja jak coś mam listę nowych dziewcząt zapisaną.
Ju1

Lina2019 - Blanka 03.01

K_89 - dziewczynka 01.01

Alex@ - 15.01 syn

zoja81- 06.01 dziewczynka

Janeczka_00- chlopaki -14.01
porcelanowa89- syn - 31 tc / poczatek stycznia?
Jarzynka - 08.01 synek

:p nie awanturować się tylko zgłaszać.
Juz 32 tydzien a termin porodu to 4 stycznia :) syn :) dzieki @Celia89!
 
Nie lubię udzielać się publicznie i pisać o moich prywatnych sprawach, dlatego ucieszyłam się z tego zamkniętego forum. Obecnie jestem w 2 ciąży (mam już córkę) i to forum bardzo podnosi mnie na duchu, gdyż pierwsza moja ciąża nie była lekka.

Ale dziewczyny nie chcą na zamkniętym forum osób, które się tutaj nie udzielają. Skoro nic nie piszesz to nie wiedzą czy nie jesteś ich szefem czy sąsiadką z dołu. Na tamtym forum są poruszane naprawdę już wszystkie tematy i nie dziwię się, że dziewczyny czują się niekomfortowo.
 
Ok ja jak coś mam listę nowych dziewcząt zapisaną.
Ju1

Lina2019 - Blanka 03.01

K_89 - dziewczynka 01.01

Alex@ - 15.01 syn

zoja81- 06.01 dziewczynka

Janeczka_00- chlopaki -14.01
porcelanowa89- syn - 31 tc / poczatek stycznia?
Jarzynka - 08.01 synek

:p nie awanturować się tylko zgłaszać.

Ja raczej termin na 26.01 przynajmniej według OM, syn się zgadza póki co😉
 
reklama
Do góry