reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja mam aż 28, też usg III trymestru. Już się nie mogę doczekać aż tego małego szczyla zobacze :)
Ja zobaczę mojego szkraba dopiero 24 listopada. Ciągle myslę ile juz moze wazyc ale tego sie dowiem za ponad dwa tyg. I mam nadzieję ze mi da termin na zdjecie szwòw. Mowila najwczesniej po 35 tyg a to wypada jakos koncowka listopada.
 
reklama
Melduje po badaniach. Poród może się odbyć SN bo torbiel stoi w miejscu od 7 lat. Dziecko waży 1430 g obecnie 29+3 według om. Ułożona jest główkowo, zdrowa jak koń. Łożysko się nie starzeje i nie odkleja, poziom wód idealny, szyjka macicy czysta, zamknięta, twarda, długa. Kolejna wizyta 27 ;) W między czasie umówię III trymestralne 3D i położną :)
 
Czy planujecie lub może już macie fotel do karmienia? Poprzednio karmiłam siedząc na łóżku, ale tym razem marzy mi się jakiś zgrabny fotel. Tylko mało mam miejsca...
Tez mi sie marzy taki kącik a w nim wygodny fotel... ale ten dom jest bardzo malutki. Ostatnio nawet wystawilismy mebel na ktorym stal tv a sam tv zawieszony jest juz na scianie. W miejscu gdzie stal mebel tv stoi biuro. A w miejscu biura przewijak :o Trzeba jeszcze zlozyc lozeczko i do tego najpierw musimy cos zrobic z fotelem ktory rozklada sie i nasz gosc ma spanie. Trudno. Gosc nie bedzie mogl u nas nocowac :p
Do karmienia sie to nie nadaje niestety bo zbyt niskie.
A w przyszlosci musimy zlikwidowac nasze lozko w sypialni, by zrobic pokoj dla mlodszego syna. My mozemy wywalic kanape z salonu i na jej miejsce wstawic kanape click- clack z szuflada np na posciel. Tak wiec salon bedzie jednoczesnie nasza sypialnia. Nie chcemy zmieniac domu. Zesmy tu kupe kasy w ten dom wlozyli :( i jeszcze wiele jest tu do zrobienia niestety.
 
reklama
Do góry