reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Tez mi sie marzy taki kącik a w nim wygodny fotel... ale ten dom jest bardzo malutki. Ostatnio nawet wystawilismy mebel na ktorym stal tv a sam tv zawieszony jest juz na scianie. W miejscu gdzie stal mebel tv stoi biuro. A w miejscu biura przewijak :o Trzeba jeszcze zlozyc lozeczko i do tego najpierw musimy cos zrobic z fotelem ktory rozklada sie i nasz gosc ma spanie. Trudno. Gosc nie bedzie mogl u nas nocowac :p
Do karmienia sie to nie nadaje niestety bo zbyt niskie.
A w przyszlosci musimy zlikwidowac nasze lozko w sypialni, by zrobic pokoj dla mlodszego syna. My mozemy wywalic kanape z salonu i na jej miejsce wstawic kanape click- clack z szuflada np na posciel. Tak wiec salon bedzie jednoczesnie nasza sypialnia. Nie chcemy zmieniac domu. Zesmy tu kupe kasy w ten dom wlozyli :( i jeszcze wiele jest tu do zrobienia niestety.
Wow, brzmi jak niezłe wyzwanie logistyczne:/
Póki co też nie widzę miejsca na mój wymarzony fotel, chyba że sobie pod sufitem podwieszę:))
 
reklama
A czy taki bujany fotel jest wygodniejszy do karmienia?
Chcialabym taki ale jak ogladalam w sklepie to maz stwierdzil, ze na pewno mniej bezpieczny i gorszy do wstawania z dzieckiem. Jaka jest prawda?
Ciężko mi powiedzieć wydaję się mega wygodny. Teraz odciaza bardzo zabolałe plecy i brzuch.
 
Ciężko mi powiedzieć wydaję się mega wygodny. Teraz odciaza bardzo zabolałe plecy i brzuch.
Dzieki :)
Zawsze chcialam miec bujany fotel a teraz bylaby super szansa na jego zakup :p.
Co prawda w sypialni go juz nie wcisne ale moze w przyszlym pokoiku dzieciecym... Niestety robienie pokoiku przewidujemy juz po nowym roku bo teraz remontujemy inne pomieszczenia.
 
Naprawdę fajna inwestycja, tani nie był ale jestem zadowolona. :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-11-05-22-46-54.png
    Screenshot_2019-11-05-22-46-54.png
    56,5 KB · Wyświetleń: 89
:p no ja wykorzystałam ciąże żeby mieć w czym się huśtać ;P Zobaczymy przy karmieniu. Może być potem jak lata temu z wanną z hydromasażem. No pierwsze modele się pojawiały w Leroyu. Tak chcę wanne z masażem będę używać! Biorę. Wanna droższa niż cała łazienka. Jak pracowałam w galerii i stałam po 12 h to używałam, teraz przez 5 lat to tylko chociaż raz w miesiącu właczałam żeby przefitrowały się dysze. Teraz jak zaczyna mnie wszytsko boleć w ciąży używam drugi raz w przeciągu 2 tygodni :D i dopiero teraz chyba się ta inwestycja zwróci.
 
A czy taki bujany fotel jest wygodniejszy do karmienia?
Chcialabym taki ale jak ogladalam w sklepie to maz stwierdzil, ze na pewno mniej bezpieczny i gorszy do wstawania z dzieckiem. Jaka jest prawda?
Też myślę czy może kupić fotel do karmienia. Już zastanawiałam się nad każdą możliwością, bo są zwykłe fotele, bujane, z podnóżkiem albo z funkcją rekaks, czyli rozkładane. Ten bujany jest fajny jak już się na nim siedzi, ale trudno będzie usiąść na nim z dzieckiem na rękach, wstawanie chyba jest prostsze ;) Te rozkładane są drogie, ale fajne. Znalazłam zwykły fotel, który mi się podoba tylko szkoda, że nie ma podnóżka, ale chyba go zamówie;)Ogólnie ceny foteli są powalające;)
 
reklama
Dzis czuje, ze mala walczy o nowe centymetry w moim brzuchu. Rozciaganie oraz bol skory i pępka. Za dwa dni pewnie bedzie kolejny centymetr na miarce. Strach pomyslec z jakim obwodem skoncze za dwa miesiace ;)
Ja to tylko sprawdzam wagę, nie mierzę brzucha, ale widzę, że coraz bardziej mój pępek jest wypychany ;) A dziś mały jest bardzo aktywny od samego rana do teraz cały czas kopie. Nawet w przychodni kopnął w głowicę jak położna próbowała zmierzyć tętno;)
 
Do góry