reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja pierwsze ruchy czułam w 17 Tc a pierwsza ciąża... I też nie miałam tak że czułam jakieś bąbelki motylki czy coś...u Mnie już można było zaobserwować jak delikatnie brzuch podskakuje :) teraz jak kopie to mam wrażenie że cała podskakuje

Ja czułam w 15tc+3 dni i od razu były to kopniaki, a czekałam właśnie na te bąbelki czy motylki[emoji23]
 
reklama
No brzuszek jak się patrzy [emoji846][emoji16] a powiedz mi długo siebie Ciebie to utrzymywało? Bo ja jeszcze dziś zauważam cholera znów
Dwa dni ból, na trzeci plamienie, potem spokój. Za tydzień było od nowa. Bez luteiny, w razie czego no spa, nawet 3 razy na dzień. Lekarz stwierdził że nospa jest dla dziecka bezpieczna. Mam nadzieję że już będzie spokój. Skąd się bierze - nie mam pojęcia.
 
Ja też od razu kopniaki, tzn wcześniej "coś" czułam ale nie byłam pewna czy to nie praca jelit więc stwierdziłam że to nie to :p

Macie skurcze przepowiadające? Ja mam od ok 2 tyg, nagłe silne bóle podbrzusza, takie opasające. Podobne do porodowych ale dużo mniej bolesne no i oczywiście nieregularne, tak z 4-5 razy na dobę. W pierwszej ciąży mnie to ominęło.
 
Ja też od razu kopniaki, tzn wcześniej "coś" czułam ale nie byłam pewna czy to nie praca jelit więc stwierdziłam że to nie to :p

Macie skurcze przepowiadające? Ja mam od ok 2 tyg, nagłe silne bóle podbrzusza, takie opasające. Podobne do porodowych ale dużo mniej bolesne no i oczywiście nieregularne, tak z 4-5 razy na dobę. W pierwszej ciąży mnie to ominęło.

Nie mam i w sumie dobrze, bo gdybym miała to pewnie bym się stresowała czy to na pewno tylko skurcze przepowiadające. Pewnie jeszcze się pojawią, ale oby jak najpóźniej[emoji846]
 
Ja też od razu kopniaki, tzn wcześniej "coś" czułam ale nie byłam pewna czy to nie praca jelit więc stwierdziłam że to nie to :p

Macie skurcze przepowiadające? Ja mam od ok 2 tyg, nagłe silne bóle podbrzusza, takie opasające. Podobne do porodowych ale dużo mniej bolesne no i oczywiście nieregularne, tak z 4-5 razy na dobę. W pierwszej ciąży mnie to ominęło.
Ja nie mam bóli, ale czuje się czasem jak by coś we mnie strzelało. Jakbym była wgniataną plastikową butelką. XD no nie wiem jak to opisać, Zwykle tak się dzieje, jak moje dziecko usiłuje tańczyć break dance. Podobne do uczucia, jak np strzelasz sobie chrząstkami w palcach tylko, że spory odcinek brzucha.
 
reklama
Do góry