reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja mam wyniki krwi bardzo dobre. Nie muszę brać żelaza.Jak na razie. A czemu musisz leżeć?
Szyjka się skróciła. 22go mam wizytę, więc się okaże czy to leżenie pomogło. W sumie mam nadzieję, że ta szyjka mi się skróciła dlatego, że przegięłam troche ze sprzątaniem i po odpoczynku wszystko wróci do normy [emoji120]
 
reklama
@Be1992 kiedyś spałam, ale mi nie podpasowała. W sumie teraz brzuch większy to zrobię drugie podejście :)

Co do kilogramów to ja mam już + 11kg, dokładnie 24t i 1d ciąży :oops: krzywą cukrową chyba jako ostatnia będę robić, bo dopiero za jakieś 3 tygodnie gin zalecił.
Ja mam wizytę 25 paź. i dopiero będę prosić o zlecenie krzywej, bo poprzednio mój gin. zapomniał......a wtedy będzie 30tc
 
Heh a do mnie dzwonili z jednej z prac z pytaniem na kiedy mam termin. Ja ze w połowę stycznia. Pan do mnie: to poprowadzi pani szkolenie 16? Kurtyna opadła. Powiedziałam oczywiście proszę pana, wszystko Panu poprowadze jak tylko z łóżka wstanę. Normalnie ubaw po pachy. :-)
:D a ja musiałam wczoraj dopiero podpisać BHP im do zusu bo przecież nie miałam wcale szkolenia. Oczywiście;P nałuchałam się, że za dużo osób podałam jako świadków. No chyba im więcej tym lepiej dla mnie:p a co mnie to obchodzi, czy to się komuś podoba czy nie podoba. A najbrardziej, dwóch kolegów z działu podobno jęczało. W moim dziale są 3 osoby:D ja i ta dwójka. To kogo miałam podać? Potem dramat, czy nie mam na fejsie zdjęć z brzuszkiem :D a co to tajemnica, że ja w ciąży... XD jak wychodzę z domu to nie widać wielkiego bebechu :D? Toż to od tej, czy kolejnej soboty odliczamy 7 miesiąc. Że niby będę miała problemy, że podpisałam umowę będąc w ciązy. No tak ale pracowałam na jeszcze nie będąc, niestety bez umowy;) No i potem lęk, że się wyda, że ja pracowałam dłużej niż mam umowę ;) eh eh.
 
:D a ja musiałam wczoraj dopiero podpisać BHP im do zusu bo przecież nie miałam wcale szkolenia. Oczywiście;P nałuchałam się, że za dużo osób podałam jako świadków. No chyba im więcej tym lepiej dla mnie:p a co mnie to obchodzi, czy to się komuś podoba czy nie podoba. A najbrardziej, dwóch kolegów z działu podobno jęczało. W moim dziale są 3 osoby:D ja i ta dwójka. To kogo miałam podać? Potem dramat, czy nie mam na fejsie zdjęć z brzuszkiem :D a co to tajemnica, że ja w ciąży... XD jak wychodzę z domu to nie widać wielkiego bebechu :D? Toż to od tej, czy kolejnej soboty odliczamy 7 miesiąc. Że niby będę miała problemy, że podpisałam umowę będąc w ciązy. No tak ale pracowałam na jeszcze nie będąc, niestety bez umowy;) No i potem lęk, że się wyda, że ja pracowałam dłużej niż mam umowę ;) eh eh.

Celia powiedz im że to podchodzi pod groźby i mobbing. Ja bym im podpisała to BHP... To są ich problemy do cholerny, nie twoje. Jak dopuścili pracownika bez bhp do pracy???? Ech szkoda gadać.
 
reklama
Celia powiedz im że to podchodzi pod groźby i mobbing. Ja bym im podpisała to BHP... To są ich problemy do cholerny, nie twoje. Jak dopuścili pracownika bez bhp do pracy???? Ech szkoda gadać.
Już im podpisałam zeby nie było dramatu :) zdjęć nie usunę. Jak mnie miał ZUS inwigilowac niczym kgb na moim prywatnym fb xd który nie jest z imienia i nazwiska, to co miał widzieć wiedział. No ja mam czyste sumienie. Wrzucam co tydzień zdjęcie brzuszka i króliki xd to bardziej by się czepiali ze w ciąży na zwolnieniu a se na Malediwy latam i imprezy, a siedzę w domu...
 
Do góry