reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja dzisiaj też po glukozie. Nastawiłam się na glukoze cytrynową, a w aptece przy moim ośrodku okazało sie, że tylko zwykła jest i byłam załamana. Ale nue było rak źle. Ciężko to wypić, bo takie słodkie, ale czułam się potem okej. Wyniki już mam. I niby są w normie, ale to po 2h troche wysokie wyszlo i jest na czerwono oznaczone i zastanawiam się o co chodzi [emoji848] Wizyte mam dopiero za tydzień
20190910_154224.jpeg
 
Ja miałam ostatnio 75 na 40 i mój gin powiedział że tylko się cieszyć że lepiej takie jak wysokie. I też maialam wkurwa na szefa po tej akcji z kasą [emoji23]

I mam to samo, krew, mocz i glukoza. A powiedz ile czasu przed badaniem nie jeść słodyczy?
Co najmniej wieczór i noc przed badaniem żeby nie wyszło zakłamane, ale że ja się przyznałam że jem cukierki taczkami to lepiej żebym sobie odpuscila na jeden dzień :p
 
Co najmniej wieczór i noc przed badaniem żeby nie wyszło zakłamane, ale że ja się przyznałam że jem cukierki taczkami to lepiej żebym sobie odpuscila na jeden dzień :p

Dobra, dobra. Ja dzisiaj na obiad zezarłam 13 placków ziemniaczanych z samym cukrem i... schabowego. Mąż jedzie z pracy pyta co na obiad. Takiego zestawu nie jadł.

Swoją drogą lekarz który robił mi prenatalne powiedział że w ciąży absolutnie nie wolno jeść cukru, słodyczy. I stwierdził że moje zaburzenia miesiaczkowania też są wynikiem żarcia taczkami cukru.
Co o tym myślicie? Ja tez należę do slodkolubnych. Trochę mu nie wierze.
 
Ja dzisiaj też po glukozie. Nastawiłam się na glukoze cytrynową, a w aptece przy moim ośrodku okazało sie, że tylko zwykła jest i byłam załamana. Ale nue było rak źle. Ciężko to wypić, bo takie słodkie, ale czułam się potem okej. Wyniki już mam. I niby są w normie, ale to po 2h troche wysokie wyszlo i jest na czerwono oznaczone i zastanawiam się o co chodzi [emoji848] Wizyte mam dopiero za tydzień Zobacz załącznik 1020797
Myślę że jak o 3 punkty to powinno być ok. W najgorszym przypadku każą Ci pewnie powtórzyć, albo coś właśnie przeczytałam że doustnie robią. Wydaje mi się że masz dobry wynik. Na czerwono bo się w widelkach lekko nie zmieścił.
 
Dobra, dobra. Ja dzisiaj na obiad zezarłam 13 placków ziemniaczanych z samym cukrem i... schabowego. Mąż jedzie z pracy pyta co na obiad. Takiego zestawu nie jadł.

Swoją drogą lekarz który robił mi prenatalne powiedział że w ciąży absolutnie nie wolno jeść cukru, słodyczy. I stwierdził że moje zaburzenia miesiaczkowania też są wynikiem żarcia taczkami cukru.
Co o tym myślicie? Ja tez należę do slodkolubnych. Trochę mu nie wierze.
Może coś w tym jest ale.... Ja też żre a raczej wpierdalam jak głupia. Czekoladę, batobiki kocham no czasmi muszę coś zezrec
 
Dobra, dobra. Ja dzisiaj na obiad zezarłam 13 placków ziemniaczanych z samym cukrem i... schabowego. Mąż jedzie z pracy pyta co na obiad. Takiego zestawu nie jadł.

Swoją drogą lekarz który robił mi prenatalne powiedział że w ciąży absolutnie nie wolno jeść cukru, słodyczy. I stwierdził że moje zaburzenia miesiaczkowania też są wynikiem żarcia taczkami cukru.
Co o tym myślicie? Ja tez należę do slodkolubnych. Trochę mu nie wierze.
Mój mi tylko powiedział że zrac słodycze narazam się na grzybice. U niego w poczekalni są cukierki i widzi jak żywo na nie reaguję. Prawie go staranawalam. Nic nie mówił że nie wolno i że cykle sobie popsuje.
 
reklama
Do góry