reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Też kupiłam ten dwupak bodów z Lidla. Ale wzięłam takie w miare unisexy, mam nadzieję, że na połówkowych mi powiedzą płeć, bo nic kupić nie mogę [emoji1787]

A od wczoraj męczę się z dziąsłami przy dolnych jedynkach, bo mi spuchły. Na szczęście w poniedziałek kolejna wizyta u dentysty to mi sprawdzi je, bo nie idzie z nimi wytrzymać [emoji24]

No i wlasnie zjadłam ostatniego ogórka kiszonego ze słoika, który otworzyłam 20 minut temu [emoji1787]
Jezeli wcinasz same kiszonki to mozliwe,ze masz facecika :) mnie odrzucilo od slodkiego a przeszlam na ogory kiszone i kapuste. Kuzynka miala tak samo i tak jak ja ma chlopca.Ciekawe jak to bedzie u Ciebie :)
 
Cześć dziewczyny :)
Macie już wybrane imiona dla swoich maluszków? :D my z mezem wybraliśmy, cieszę się, bo szybko poszło , a miałam obawy..bo umowilismy się już daaaawno, że skoro pierwsze dziecko ma imie polskie, to drugie będzie mialo indyjskie (mąż z Indii ;) ), ale ja dalam warunek, aby to imie w Polsce wypowiadało się tak jak siesię pisze, aby było łatwe. Przejrzałam ogromną listę imion indyjskich i znalazlam kilka, które normalnie w Polsce funkcjonują i wybraliśmy imię Sara :) poczułam ulgę :p
 
Cześć dziewczyny :)
Macie już wybrane imiona dla swoich maluszków? :D my z mezem wybraliśmy, cieszę się, bo szybko poszło , a miałam obawy..bo umowilismy się już daaaawno, że skoro pierwsze dziecko ma imie polskie, to drugie będzie mialo indyjskie (mąż z Indii ;) ), ale ja dalam warunek, aby to imie w Polsce wypowiadało się tak jak siesię pisze, aby było łatwe. Przejrzałam ogromną listę imion indyjskich i znalazlam kilka, które normalnie w Polsce funkcjonują i wybraliśmy imię Sara :) poczułam ulgę :p
U nas będzie Pola
 
Jezeli wcinasz same kiszonki to mozliwe,ze masz facecika :) mnie odrzucilo od slodkiego a przeszlam na ogory kiszone i kapuste. Kuzynka miala tak samo i tak jak ja ma chlopca.Ciekawe jak to bedzie u Ciebie :)
U mnie podobnie w pierwszej ciąży tylko śledzie w occie i ogóry - syn. Teraz powtórka z rozrywki zero ochoty na słodkości i znowu synuś. Czyli coś w tym jest :-)
 
Jezeli wcinasz same kiszonki to mozliwe,ze masz facecika :) mnie odrzucilo od slodkiego a przeszlam na ogory kiszone i kapuste. Kuzynka miala tak samo i tak jak ja ma chlopca.Ciekawe jak to bedzie u Ciebie :)
Ja tak miałam z synem i córka w ciąży. Nie ma reguły. Z córką jadłam kiszone i bardzo ostre i z synem tak samo mialam

Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu to ja mam tak że po pierwszym porodzie jak kichne albo zakaszlne to popuszczam nie wspomnę o skakaniu.
 
reklama
Do góry