reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A u mnie dzisiaj tak [emoji4]
20190824_103605.jpeg
 
reklama
Dziefcynki. Stary mial przedwczoraj wypadek samochodowy. Jak tylko wsio poogarniam - to zaktualizuje liste [emoji8]
Ps. Nic mu nie jest za bardzo, poobijany ostro, auto rozbite w uj a ja nadrabiam jeszcze za niego w firmie.
Śmieje sie że za mała kwota ubezpieczenia to musi żyć [emoji6] nie ma wyjscia

O fak, nie polubię tego posta.
Oby tylko potem nic nie wylazło. Kręgosłup cały? Głowa nie boli?
 
Też macie ciągle takie pobolewanie, rozciaganie podbrzusza? Dodatkowo dzisiaj lekkie szczypanie tam na dole, chyba znowu przez luteine...
Nic nie mówcie. Też byłam dzisiaj z rana po te body w Lidlu i były filety z kurczaka też na promocji i jak otworzyli to te stare babcie i dziadki zaczęli mnie pchać, zachowują się jak bydło , a mówią że to młodzi niewychowani :-( :(
@zuza9292 Super brzuszek, super wyglądasz:-)
@SalsaPL Dobrze że nic poważniejszego się nie stało, zdrowia dla męża..
 
Dziękuję :))
Oj tak mam wrażenie jakby mi się cały brzuch ogólnie naciągał, rozciągał, rozpychał.
Też macie ciągle takie pobolewanie, rozciaganie podbrzusza? Dodatkowo dzisiaj lekkie szczypanie tam na dole, chyba znowu przez luteine...
Nic nie mówcie. Też byłam dzisiaj z rana po te body w Lidlu i były filety z kurczaka też na promocji i jak otworzyli to te stare babcie i dziadki zaczęli mnie pchać, zachowują się jak bydło , a mówią że to młodzi niewychowani :-( :(
@zuza9292 Super brzuszek, super wyglądasz:-)
@SalsaPL Dobrze że nic poważniejszego się nie stało, zdrowia dla męża..
 
Dziękuję :))
Oj tak mam wrażenie jakby mi się cały brzuch ogólnie naciągał, rozciągał, rozpychał.
Już myślałam że tylko ja tak mam, momentami nawet boli podbrzusze. A dzisiaj to w ogóle się wystraszyłam, wiem tez ze troche za duzo panikuje ale sie boje i przrmuje wszystkim (4 poronienia). Do końca ciazy to chyba na zawał zejdę :-) :)
 
Już myślałam że tylko ja tak mam, momentami nawet boli podbrzusze. A dzisiaj to w ogóle się wystraszyłam, wiem tez ze troche za duzo panikuje ale sie boje i przrmuje wszystkim (4 poronienia). Do końca ciazy to chyba na zawał zejdę :-) :)

Malinkaa, po 4 poronieniach masz prawo panikować. Nie wiem kiedy straciła tamte ciąże, jednak wszelkie znaki na ziemi i na niebie wskazują że 2 trymestr jest spokojniejszy pod tym względem. Ja też często panikuje, pomaga mi wtedy pytanie jaki mam dowód na to że ta myśl jest prawdziwa? Zwykle jak zracjonalizuje to co czuje panika przechodzi. Co do dziwnych uczuć - bólu podbrzusza, rozciągania to mam wrażenie że teraz przyszły wcześniej, albo już zapomniałam jak to jest :-) może na zawał nie zejdziemy... ;-)
 
reklama
Malinkaa, po 4 poronieniach masz prawo panikować. Nie wiem kiedy straciła tamte ciąże, jednak wszelkie znaki na ziemi i na niebie wskazują że 2 trymestr jest spokojniejszy pod tym względem. Ja też często panikuje, pomaga mi wtedy pytanie jaki mam dowód na to że ta myśl jest prawdziwa? Zwykle jak zracjonalizuje to co czuje panika przechodzi. Co do dziwnych uczuć - bólu podbrzusza, rozciągania to mam wrażenie że teraz przyszły wcześniej, albo już zapomniałam jak to jest :-) może na zawał nie zejdziemy... ;-)
Oby szybko i bezproblemowo zleciało do stycznia...:-) jak są ułożone wasze maleństwa? Bo moja gin ostatnio powiedziała że mój mały od samego początku leży tylko poprzecznie, raz główka po prawej raz po lewej ale zawsze poprzecznie.:-) mam nadzieję że zmieni pozycję :-) :)
 
Do góry