reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
powiedzcie mi jak jest z dentystami na NFZ w ciąży. czytałam w ciąży przysługuje leczenie kanałowe, jasne plomby na NFZ. a jak to wygląda naprawdę?
 
no ja leżałam 1,5 h żeby wszystko zobaczyć 2/3 minuty... [emoji15] to nic by nie zobaczył
Tez bylam w szoku bo czytalam i nawet moj ginekolog mi mowil,ze to minimum 30min potrwa a tu ekspres... Ogolnie lekarz wygladal na znudzonego i niechetnie odpowiadal na pytania...i co bylo dla mnie najgorsze- pociagal nosem co sekudne ...blee
 
Tez bylam w szoku bo czytalam i nawet moj ginekolog mi mowil,ze to minimum 30min potrwa a tu ekspres... Ogolnie lekarz wygladal na znudzonego i niechetnie odpowiadal na pytania...i co bylo dla mnie najgorsze- pociagal nosem co sekudne ...blee
Mnie to wpienia coś takiego. Za darmo tych badań nie robią.
No to ja jestem juz niezła kuleczka hehehe
Apropo kulek mam zagadkę z archiwum x. Wstaje w nocy do łazienki a tu na brzuchu między pepkem a prawa pachwina guz wielkości dłoni. Mocno nie wystawał, ale spory. Wstałam rano i tego nie ma xd co to było? Dziecko się tak mogło wbić w bok ?
 
reklama
Wrocilam wlasnie z polowkowych. Dziewczynka zamienila sie w chlopca a ja jestem w szoku lekkim nie powiem. Zastanawiam sie czy pytac na kolejnych wizytach o plec dalej czy olac temat bedzie co bedzie [emoji12] dobrze ze tylko jedna sukienke kupilam póki co
Ale numer. Kurde ja na połówkę jeszcze trochę poczekam, a doczekać się nie mogę. Może wreszcie zobaczę płeć bo u mnie nie wiadomo :) kupuje uniwersalne ciuszki.
 
Do góry