reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Idę właśnie na badanie krzywej cukrowej. Trochę tam posiedzę... :-( zaopatrzona w książkę może dam radę. Obym tylko nie zwróciła im tej glukozy :-)
 
Nie było tak źle :-) Kupiłam glukozę smakową cytrynową. Wypiłam na dwa razy. Trochę drapało w gardle od tego cukru i zgagę miałam ale ogólnie luz. Ale za to jak się młody ozywił w brzuchu kopał jak jeszcze nigdy :-)
 
Cześć dziewczyny :) Czytam ten wątek juz od dłuższego czasu- w końcu postanowiłam się zarejestrować.
Termin na 28 stycznia, to moja pierwsza ciąża. Niestety pierwszy trymestr przeleżany przez spory krwiak, teraz wszystko (wraz z moim samopoczuciem ;) ) wychodzi na prostą.
Życzę wszystkim miłego dnia! Natalia
 
Cześć dziewczyny :) Czytam ten wątek juz od dłuższego czasu- w końcu postanowiłam się zarejestrować.
Termin na 28 stycznia, to moja pierwsza ciąża. Niestety pierwszy trymestr przeleżany przez spory krwiak, teraz wszystko (wraz z moim samopoczuciem ;) ) wychodzi na prostą.
Życzę wszystkim miłego dnia! Natalia
Hej. To idziesz łeb w łeb ze mną, też mam termin na 28.01 według OM:-) masz już ruchy ?
 
reklama
Do góry