reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A to ja też się pochwalę :-) 19 +4
 

Załączniki

  • IMG_20190816_112622.jpg
    IMG_20190816_112622.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 115
reklama
Mi kuzynka radziła kupić swoją glukoze bo ta jest niesmaczna podobno. Najwyżej u mnie będzie to wyglądać tak xd
HA ha ha dobre[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Cześć dziewczyny :) Czytam ten wątek juz od dłuższego czasu- w końcu postanowiłam się zarejestrować.
Termin na 28 stycznia, to moja pierwsza ciąża. Niestety pierwszy trymestr przeleżany przez spory krwiak, teraz wszystko (wraz z moim samopoczuciem ;) ) wychodzi na prostą.
Życzę wszystkim miłego dnia! Natalia
Witaj [emoji4]
 
byłam w aptece po femibion. na przeciwko jest oczywiście hurtownia akcesoriów dla dzieci. Wróciłam z kołyską, materacem i poduszka dla ciężarnych. btw xd na poduszkę już sobie ostrzy ząbki przyszły dziadek. Nie zniechęca go kolor różowy xd
 
reklama
No właśnie ja też nie wiem. Nie chce zbyt dużo ćwiczyć, żeby nie przesadzić. Ale dziś naprawdę boli. Do Stycznia padniemy. Myślisz że poduszka do spania by pomogła?
Mi poduszka do spania bardziej przeszkadza niż pomaga chyba :( jakoś źle z niej korzystam chyba... mój kręgosłup potrzebuje widocznie wypłaszczenia przez noc ;) trzeba sobie chyba znaleźć poprostu dobre ułożenie na tej poduszce i wtedy jest super :)
 
Do góry