reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja urodziłam pierwszego synka w wieku właśnie 30 lat. Teraz mam 36 i druga ciąża. Późne macierzyństwo ponoć odmładza :-) A tak serio to teraz patrząc po choćby moich znajomych, to widzę że ta granica wieku przesuwa się ponad 30 tkę.
takie czasy, albo brak finansów, albo relacje miedzy ludzkie sa coraz bardziej efemeryczne. Ja potrzebowałam dojrzałego faceta. O dziwo jest ode mnie 6 lat młodszy.
 
reklama
Dziewczyny pomocy [emoji20] dopadły mnie znowu zaparcia...wczoraj przez cały dzień się nie załatwiłam i już dzisiaj znowu czuję jak mam jelita pełne i mnie zaczynają kłóci...macie jakieś niezawodne sposoby?
 
Lactulosum syropek. Mi wystarczyły dwie łyżki (1 łyżka 1 dzień, druga na dtugi dzień) , potem śliwki w jogurcie ze 2 tyg na czczo. Nie wiem co było przyczyną poprawy, ale do teraz mam spokój
 
Dziewczyny pomocy [emoji20] dopadły mnie znowu zaparcia...wczoraj przez cały dzień się nie załatwiłam i już dzisiaj znowu czuję jak mam jelita pełne i mnie zaczynają kłóci...macie jakieś niezawodne sposoby?
duphalac polecam, mi lactuloza nie pomagała a niby to samo. tylko trzeba pić do tego jakieś 1.5/2 litry wody dziennie bo bez tego nie zadziała. ew. czopek glicerynowy. dwie rzeczy które u mnie działają
 
Ja zaparcia miałam całe życie, teraz też nie jest lekko :/ fakt, picie wody pomaga i odstawienie chociażby białego pieczywa :)
U mnie 700g na plusie, brzuch taki o, jakbym się najadła, choć zaczyna się robić taka słodka kuleczka :)
 
reklama
Do góry