reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Pół godzinki przed drogą. Co 3h kolejną i mniej wiecej co 2 h przystanek na min 10-15 min.
Tylko nospa normalna a nie forte
SalsaPL - ile tej nospy bierzesz i czy na długo przed podróżą? Planuje w przyszlym tygodniu jechac nad morze jakies 7h jazdy- lekarz nie widzi przeciwskazan i powiedzial aby nospe wziąć ale nie dopytałam go o to! Bede wdzieczna za porade;)
 
reklama
Ps. Jak z nawki wychodzi 7h droga to licz ze co najmniej 10h plus postoje.
Ja ostatnio miałam do pokonania 400km w strone morza. Depałam 200km/h a blizej polnocy naszej kochanej PL max 50km szybciej nie szło :/ 7h prawie jechałam
SalsaPL - ile tej nospy bierzesz i czy na długo przed podróżą? Planuje w przyszlym tygodniu jechac nad morze jakies 7h jazdy- lekarz nie widzi przeciwskazan i powiedzial aby nospe wziąć ale nie dopytałam go o to! Bede wdzieczna za porade;)
 
Hej dziewczyny :)
Podczytuje Was prawie codziennie, ale jakoś brakuje czasu aby cos od siebie napisać ;) a tematow po drodze sie nazbierało :p
Dziś 18t1d ciąży, czyli juz 5 miesiąc :O tak to szybko leci.. 21.08 mam USG połówkowe i dopiero wtedy poznam płeć.
Co do sprzątania w ciąży, to ja tez robie wszystko ..umyłam ostatnio jedno okno i pomału, po jednym, mam zamiar wszystkie przed jesienią przemyc (a mam ich kilka....). W pierwszej ciąży w 7 miesiącu sprzatalam po remoncie......no ale to akurat sama uważam za lekka przesade. Na szczescie nic nam się z tego powodu nie dzialo. Ta ciaza jest zupelnie inna, roczne dziecko w domu nie pozwala na wypoczynek :p a mimo to na szczęście czuję się dobrze :)
Był też temat wozkow...ja mam 2w1 Bebetto Holland i jestem bardzo zadowolona :) a ze między dziećmi będzie 20 miesięcy różnicy, więc wózek dla starszego nadal bedzie potrzebny to zamowilam już wózek bliźniaczy Easy go Domino. Jest to pierwszy zakup dla Maleństwa :D z innymi się wstrzymuje, jeszcze mamy czas ;) a no i bebetto zostawiam, myślę że nie raz będę musiała wyjść gdzieś tylko z jednym dzieckiem, wiec pojedynczy wózek też nam się przyda :)
Mąż przy pierwszym porodzie był i przy drugim, mam nadzieję, też będzie, bo byloby naprawdę ciężko...położna przychodziła tylko co jakiś czas, wiec pomoc męża, chociażby takie podanie wody, była niezbędna.
Samochodem jeżdżę do samego końca, nie bardzo mam wyjście, mąż nie ma prawa jazdy (jest obcokrajowcem). Adaptera do pasow nie mam, ale przekładam tylko pas poprzeczny, aby biodrowy nie uciskal brzuszka i jest ok.
 
Pół godzinki przed drogą. Co 3h kolejną i mniej wiecej co 2 h przystanek na min 10-15 min.
Tylko nospa normalna a nie forte
Dziękuję za odpowiedź! A ja myślałam, że ta nospa to tylko tak na wszelki wypadek jakby coś bolało to mam wziąć ze sobą! Dobrze, że są mądrzejsze osoby na tym forum:D
 
To zapobiegawczo na wczesniejsze rozluźnienie - bo siłą rzeczy prowadząc czy będąc pasażerem, napinają się mięśnie. Lepiej żeby brzusio miał komfort przez cała droge- czego Ci życzę no i czilałtu na urlopie :)
Dziękuję za odpowiedź! A ja myślałam, że ta nospa to tylko tak na wszelki wypadek jakby coś bolało to mam wziąć ze sobą! Dobrze, że są mądrzejsze osoby na tym forum:D
 
reklama
Do góry