reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A nie mialas wysilku wiekszego wczesniej? Mogłaś naprodukowac przy wysilku wieksza ilość, ja tak mam że jak sie zmecze to sie ze mnie leje wiecej śluzu nie wiem co to za zależność ;P. Połóż sie nie stresuj i obserwuj ;)
Oj dzisiaj się wzięłam za mycie okien, upieklam ciasto. W sumie obowiązki kobiety
 
Dokładnie. Zakaz mycia okien i odkurzania. To dwie pozycje zakazane w ciazy.
Ja okien od maja nie tknelam.
W koncu sie wkurzyłam i od poniedziałku wzielam sobie pomoc na stałe codziennie. Dzis mam wreszcie jak zawsze :) Okna czysciutkie wychuchane az miło :) widze jaka pogoda chociaz ;)
A jak.sie dobrze wspolpraca ulozy to i pomoc przy dziecku bede miała 24/7
Ja jak slysze ze w ciazy sprzątają i dzwigają to az mam dreszcze. Nie ryzykowałabym
Jak okna? Nie wolno!
Moja sąsiadka umyła onkna w 6 miesiącu ciąży i ledwo jej dziecko uratowali po porodzie, w tymże właśnie dniu.
Umylam tylko w pokoju jedno i w łazience. Myślisz, że mogłam coś zrobić mojej dzidzi?
 
reklama
Ja tam myje okna i nic sie nie dzieje... chyba to w późniejszej ciąży jest obawa a nie tak wcześnie .. któraś z was pisała o rozstępach polecam krem z musteli w poprzednich ciążach nie miałam ani jednego a przytyłam dość dużo ;) co do anemii niestety też mam ale co sie dziwić jak w ogole mięsa nie jadam :/ lekarz wypisał mi tardyferon.
 
Do góry