reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Przez cała ciąże jest grozne.
Na poczatku grozi poronieniem. Pozniej wczesniejszym wywołaniem porodu.
W obu wypadkach niewskazane.
Kiedys wrzucałam na bb art z dokladnym wyjasnieniem dlaczego nie wolno.
Jesli u cb nic sie zlego nie stalo to tylko sie cieszyć, ale nie wolno lekceważyć tych wytycznych
Ja tam myje okna i nic sie nie dzieje... chyba to w późniejszej ciąży jest obawa a nie tak wcześnie .. któraś z was pisała o rozstępach polecam krem z musteli w poprzednich ciążach nie miałam ani jednego a przytyłam dość dużo ;) co do anemii niestety też mam ale co sie dziwić jak w ogole mięsa nie jadam :/ lekarz wypisał mi tardyferon.
 
reklama
Ja swojego gina zapytam 9.08. Na szczęście miałam tylko 2 male okna w pokoiku i w łazience. Ale dziękuję dziewczyny za rady. Gdybyście mieszkały bliżej, zaprosilabym Was na ciasto bananowe. :)
 
[emoji513][emoji39][emoji39][emoji39]
Ja swojego gina zapytam 9.08. Na szczęście miałam tylko 2 male okna w pokoiku i w łazience. Ale dziękuję dziewczyny za rady. Gdybyście mieszkały bliżej, zaprosilabym Was na ciasto bananowe. :)
 
Ja robię wszystko - w granicach rozsądku. Czuję kiedy moje ciało daje znaki że przeginam a nawet nie pozwala przegiąć. Lekarz też mi nie mówił żeby jakieś czynności były zakazane, pewnie przyjął że nie będę mebli przesuwać żeby za nimi poodkurzać :) Ja tylko nie dźwigam, ale zakupy normalnie noszę do auta takie codzienne. Nie wspinam się na jakieś drabinki, żeby nie upaść itd, ale ręce podnoszę do góry i nie uważam żebym mogła tym jakoś dziecku zaszkodzić, jeśli nie czuję że napinam w tym czasie jakieś mięśnie brzucha albo coś ciągnie itd :)
 
Dziewczyny czy wy też macie tak silne bóle głowy że nie możecie się ruszyć. Taki bol mnie dopadł i do tego z rana jak wstabe lecę do łazienki bo mam znowu wymioty. Wykonczyć sie można.
 
Dziewczyny a u mnie od tygodnia remont, ale zaplanowany rok temu. Tak długo czeka się u nas na pożądnych majstrów. Ale ja nic nie robie- jedynie wybieram kolory i inne bajery. Po remoncie przyjdzie Pani i posprząta. Trudno trzeba będzie zapłacić ale tak czekaliśmy na nasza dziewczynkę ze za nic się nie biorę . Aha dziś narobiłam sałatki z ogórków, ale maszynka elektryczna wiec szybko szło. Wlasnie pasteryzuje :)
 
Dziewczyny czy wy też macie tak silne bóle głowy że nie możecie się ruszyć. Taki bol mnie dopadł i do tego z rana jak wstabe lecę do łazienki bo mam znowu wymioty. Wykonczyć sie można.
Ja takie czasem miewam, rano kawa pomaga, a jak już nie wytrzymuję to sięgam po apap w ostateczności. U mnie trwa to 2-3 dni i przechodzi.
 
Mi lekarz zabronił wszystkiego. Mam tylko chodzić na spacery i to nie daleko. Powoli i krótko. Ale już nie plamię więc mam nadzieję, że zamienię krótkie spacery na długie :) a już nie mówię o zakupach, stanik nowy by się przydał, majteczki, sukienki ciążowe i w ogóle jakieś ubrania
 
reklama
Dziewczyny czy wy też macie tak silne bóle głowy że nie możecie się ruszyć. Taki bol mnie dopadł i do tego z rana jak wstabe lecę do łazienki bo mam znowu wymioty. Wykonczyć sie można.
Niestety uroki II trym. Bole glowy, zawroty itp..
Dziewczyny a u mnie od tygodnia remont, ale zaplanowany rok temu. Tak długo czeka się u nas na pożądnych majstrów. Ale ja nic nie robie- jedynie wybieram kolory i inne bajery. Po remoncie przyjdzie Pani i posprząta. Trudno trzeba będzie zapłacić ale tak czekaliśmy na nasza dziewczynkę ze za nic się nie biorę . Aha dziś narobiłam sałatki z ogórków, ale maszynka elektryczna wiec szybko szło. Wlasnie pasteryzuje :)
To az Ci zazdroszcze. Ja mam swoja firme i terminy na 3 lata do przodu pozajmowane, nie wiem kiedy mi dom wybudują [emoji23][emoji23][emoji23] 5 rok sie przymierzam i ciagle brak czasu. Juz myslalam co by samą siebie w grafik wpisac hahahahaha
 
Do góry