reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, jak się macie? Brzuszki już rosną? Ja szczerze mówiąc trochę zapomniałam o forum. Praca, wakacje, dzieciaki..
No i nie ukrywam, że trudno było mi zaakceptować te ciąże..
Teraz już wszystko dobrze :) w środę byłam na prenatalnych. Usg w porządku, czekamy na pappa, choć zdaje sobie sprawę, że to głównie statystyka.
Płci nie poznaliśmy. Lekarz stwierdził, że dopiero od 15tc można stwierdzić... Hm.. W poprzedniej ciąży już w dwunastym widziałam, że będzie syn [emoji14] pewnie mu się nie chciało, ale nic straconego. 1 sierpnia mam wizytę w swojej gin. Mam nadzieję, że się dopatrzy. To będzie 16tc :)
 
reklama
Cześć. Ja już po wizycie. Dzidziuś ładnie rośnie, wyniki b. dobre niestety martwi mnie przodujące łożysko. W żadnej ciąży tego nie miałam i trochę się martwię.
 
Co do imion... Mam już Aleksandrę, Wiktorię, aniołek miał na imię Jasiu a teraz jak będzie dziewczynka to napewno będzie Basia. Wiem, że takie staromodne ale mi się to przyśniło na długo zanim zaszłam w ciążę i tak ma być. A dla chłopczyka to nie wiem. Boję się myśleć.
 
Też mi się Baśka podoba [emoji4]
Co do imion... Mam już Aleksandrę, Wiktorię, aniołek miał na imię Jasiu a teraz jak będzie dziewczynka to napewno będzie Basia. Wiem, że takie staromodne ale mi się to przyśniło na długo zanim zaszłam w ciążę i tak ma być. A dla chłopczyka to nie wiem. Boję się myśleć.
 
reklama
Do góry