reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Gratki. Ja też po cichu wiedziałam że dziewczynka, z synem bardzo łagodnie przeszłam ciąże nie to co teraz. No właśnie u mnie druga ciąża mięśnie już nie te.


Ja kocham pepco i tam będę robić wyprawkę. Ci prawda znam już płeć ale kurde czuję że to za wcześnie jeszcze.


Pierwsza ciąża synek dwa dni przed owu teoretycznie kalendarzowa dziewczynka. Druga ciąża dzień po owu teoretycznie kendarzowy chłopiec a jest dziewczynka. To planowanie płci się ma nijak
Córkę mam w dniu owulacji lub po. Teraz niewiem jak było czuję się gorzej niż poprzedniej ciąży
 
reklama
Dwa dni pracy i skończyłam. Sukienkę dla mojej Amelki [emoji7] w planach mam sweterek ale zacznę jutro.
IMG_20190721_121436.jpeg
 
Dziewczyny pomóżcie:-( dowiedziałam się właśnie że szwagierki syn ma rumień :-( miałam z nim kontakt wcześniej tzn widziałam to może ok 3 razy w tygodniu. Boję się czy mnie nie zaraził... co mam teraz zrobić?
 
Dziewczyny pomóżcie:-( dowiedziałam się właśnie że szwagierki syn ma rumień :-( miałam z nim kontakt wcześniej tzn widziałam to może ok 3 razy w tygodniu. Boję się czy mnie nie zaraził... co mam teraz zrobić?
Przede wszystkim zrób badania igM i igG (niestety nie wiem które to badania dokładnie, ale lekarz na pewno będzie wiedział). Masz duże szanse że wcale się nie zaraziłaś, a jeśli tak, to od razu wdrożysz leczenie. Wcześniej nie panikuj.
 
reklama
Do góry