reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Witam. Jestem w 14 tygodniu ciazy zagrozonej 3 straty mam za soba. Prawie od poczatku leze biore luteine i zastrzyki clexane. Czy znajdzie sie mama w podobnej sytuacji?.Zastrzyki to moj jedyny ratunek. Boje sie o dziecko lekarz mowi ze do konca bede przyjmowala leki. Czy jest mam ktora dzieki clexane dotrwala do samego konca? Dzieki za odpowiedzi.
 
reklama
Witam. Jestem w 14 tygodniu ciazy zagrozonej 3 straty mam za soba. Prawie od poczatku leze biore luteine i zastrzyki clexane. Czy znajdzie sie mama w podobnej sytuacji?.Zastrzyki to moj jedyny ratunek. Boje sie o dziecko lekarz mowi ze do konca bede przyjmowala leki. Czy jest mam ktora dzieki clexane dotrwala do samego konca? Dzieki za odpowiedzi.
Hej. Ja jestem obecnie w 5 ciąży, 4 wcześniejsze poronione. Biorę neoparin (to samo co clexane) , acard, euthyrox, duphaston, luteine, kwas foliowy 5mg, femibion, wit. D. Z tego co slyszalam wiele kobiet dzięki zastrzykom donosilo ciążę. Tez bede robila je do konca ciazy.
 
Tylko ja tu jestem, która ma plamienia i dwa razy byłam już w szpitalu z powodu krwawień. Biorę Luteinę i nospe. Mam nadzieję, że na tym się skończy, że w ogóle będzie lepiej i podrzucę leki.
Ooo widzę, że nie jestem tak całkiem sama i nie mam tego co wy. Szkoda, że nie możemy cieszyć się w pełni naszym stanem.
 
Tylko ja tu jestem, która ma plamienia i dwa razy byłam już w szpitalu z powodu krwawień. Biorę Luteinę i nospe. Mam nadzieję, że na tym się skończy, że w ogóle będzie lepiej i podrzucę leki.
Ooo widzę, że nie jestem tak całkiem sama i nie mam tego co wy. Szkoda, że nie możemy cieszyć się w pełni naszym stanem.
No dokladnie ale musimy mieć nadzieję że będzie wszystko dobrze. Żeby wszystkiego było mało to jeszcze ten rumien syna szwagierki :-(
 
Hej. Ja jestem obecnie w 5 ciąży, 4 wcześniejsze poronione. Biorę neoparin (to samo co clexane) , acard, euthyrox, duphaston, luteine, kwas foliowy 5mg, femibion, wit. D. Z tego co slyszalam wiele kobiet dzięki zastrzykom donosilo ciążę. Tez bede robila je do konca ciazy.
Czyli jest nadzieja. Bardzo dziękuje za odpowiedz.
 
A jakie masz wskazanie do leżenia? I dlaczego bierzesz heparyne ? Coś Ci wyszło w badaniach czy zapobiegawczo?
Pewnie ze względu na ostatnie poronienie ktore bylo w 16 tygodniu. Zalecany mam jeszcze szew na szyjke ale narazie ginekolog nic o tym nie wspominał. Z synem leżalam od 19 tygodnia ze wzgledu na skracającą sie szyjke.
 
reklama
Witam. Jestem w 14 tygodniu ciazy zagrozonej 3 straty mam za soba. Prawie od poczatku leze biore luteine i zastrzyki clexane. Czy znajdzie sie mama w podobnej sytuacji?.Zastrzyki to moj jedyny ratunek. Boje sie o dziecko lekarz mowi ze do konca bede przyjmowala leki. Czy jest mam ktora dzieki clexane dotrwala do samego konca? Dzieki za odpowiedzi.
Biore clexane, insuline na noc, oraz 5x dziennie leki na nadciśnienie w tym rano i wieczorem 2 rozne preparaty, acard mam brac od ok 18 tygodnia, 1 ciaza, mysle ze gdybym sama nie pracowala w szpitalu i nie miala dostępu do niektórych badan i lekow bylo by niestety inaczej... Ctk mam po 160/90 a tetna do 120
 
Do góry