reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja jestem w 16 tygodniu i nadal chodzę w normalnych rzeczach, choć wybieram te luźniejsze. Może w sierpniu jak się trochę powiększę czegoś poszukam ciążowego, ale przeraża mnie chodzenie po sklepach i szukanie pasujących spodni ciążowych...
 
Dziewczyny czy wy tez tak macie przy kichnieciu łapie was tępy ból z prawej lub lewej strony, bo ja już się boję kichać
Taaaaak tez tak mam :D wczoraj sie dowiedziwlqm.se podobno jak czuje sie ze nadchodzi kichniecie PODOBNO odwrocic glowe w bok, w prawo lub w lewo i ponoc to pomaga dzisiaj jeszcze nie kichalam wiec jeszcze nie mam tego potwierdzone na sobie :p
 
Ja już chodzę w ciazawych ciuchach

Wczoraj byliśmy z mężem na zakupach w centrum handlowym z zamiarem kupna spodni i kilku bluzek ciążowych , bo już brzusio rośnie i normalne dżinsy są bardzo niewygodne . Mój cel to h&m. Nie wiem czy któraś z Was już ma za sobą takie zakupy ale mnie totalnie zaskoczyła rozmiarówka - mega zaniżona . Rozmiar 40 to takie 36 plus bardzo wąskie nogawki. Ja mam nogi szczupłe wiec dało radę. Ale co maja powiedzieć kobietki które są tęższe . Ja ostatecznie wzięłam rozmiar 44;) dobrze ze przez internet nie zamawiałam.
To ja bym musiała mieć 46-50 chodź zawsze mam 38-40 ale ja mam kita grubsze w ciucholadzie kupię sobie jakieś
 
reklama
Mam pytanko do mamusiek które miały cesarkę. Czy w drugiej ciąży odczuwacie jakieś ciągnięcia i kłucia w okolicach blizny po cięciu? Mnie ostatnio brzuch ostro wysadziło do przodu i mam właśnie takie dolegliwości... Martwię się jak to będzie później jak brzuch będzie duży. Naczytałam się o rozchodzeniu blizn i teraz panikuję...
 
Do góry