reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Tak mnie wszystko na dole szczypało, że siedzieć nie umiałam. Po odstawieniu Luteiny dośrodkowej, mam teraz pod język. Słabsza dawka i już to czuję, bo powróciły czasami słabe pobolewania podbrzusza, ale to może bobasek się rozpycha. W końcu tak szybko rośnie :p
Też tak miałam,odstawiłam ja A później musiałam zacząć na nowo ja brac i jest ok teraz.
 
Cofnęła mi się dziś data z 29 stycznia na 23 poród :) bobasek ma już 4,12 cm, według usg 10+5, nie wiem o co tu chodzi, bo według misiączki 10+2 ale gin powiedział, że może być 7 dni różnicy. Muszę się podleczyc po tej Luteinie dopochwowej, Tantum Rosa i Clotrimazolum. Która z was stosowała i wszystko skończyło się ok? Znaczy, że dzidzi nie zaszkodziło?
A kiedy miałaś ostatnią miesiączke? Ja mam termin według OM na 29.01 a według USG NA 25.01 :-) obecnie jestem 10+4, w sobotę wizyta:-)
 
994145

Dziewczyny, naczytalam się o kącie nachylenia wyrostka plciowego i już sama nie wiem czy tu nie wychodzi jednak chłopiec? co myślicie? A może jednak jest równolegle? Czy może to tylko mit?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry