reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Też miałam ostatnią miesiączke 22.04, termin na 29.01 a według USG NA 25.01. Masz zdjęcie z ostatniej wizyty ? Ja idę dopiero jutro na wizytę i już się martwię czy wszystko dobrze. A skąd te plamienia ? Masz może krwiaka ?
Nie mam krwiaka, ale w szpitalu stwierdzili nadżerkę. Zdjęcie dałam narzeczonemu, nie mieszkamy razem jeszcze.
Biorę Luteinę pod język, gin zwiększył mi dawkę, bo plamię, ale widzę, że plamienia się powiększają. Nie chcę znowu trafić do szpitala. Chce mi się ryczeć, bo 27 lipca biorę ślub, a tu takie cyrki...
 
Nie mam krwiaka, ale w szpitalu stwierdzili nadżerkę. Zdjęcie dałam narzeczonemu, nie mieszkamy razem jeszcze.
Biorę Luteinę pod język, gin zwiększył mi dawkę, bo plamię, ale widzę, że plamienia się powiększają. Nie chcę znowu trafić do szpitala. Chce mi się ryczeć, bo 27 lipca biorę ślub, a tu takie cyrki...
Może wróć do tej dopochwowej?
 
Kurcze, jeszcze się nie wyleczyłam z dopochwowej. Przepisał mi Clotrimazolum, którego nie powinno się stosować w I trymestrze i Tantum Rosa, też nie wiem, czy to dobry pomysł. Ulegam więc samoloczeniu i przyznam szczerze, że na razie, jak myję się z 3x dziennie, to odpukać, cofa mi się zmiana po Luteinie. Staram się dużo leżeć, widać, że leżenie ma wpływ w moim przypadku.
 
Cześć. Mam na imię Lucyna, mam 36 lat i jestem w 11tc.Termin mam na 25.01.2020.To moja 4 ciąża.
2003-Ola
2004-Wiktoria
2015-synek aniołek,ur w 24 tc, ciężki stan przedrzucawkowy.
Nie wiem co dalej. Boję się powtórki gestozy. Dziewczyny, jakie macie ciśnienie w ciąży?
 
reklama
@wesola_mamusia Ja cyklonamine brałam jak miałam delikatne brązowe plamienia przez krwiaka. Krwiaka już nie mam,plamien również. Więc pomogło. A pierwsze słyszę że nie powinno się jej stosować w ciąży.

@lucyna1234 hej :-) trzeba mieć nadzieję że wszystko będzie dobrze. Ja również jestem w 5 ciąży, 4 wcześniejsze poronienia. I mam wielką nadzieję że tym razem się uda, musi się udać.
A co do ciśnienia to zawsze miałam niskie. Teraz mam takie ok 120/80 100/60. Sama w domu nie mierze, tylko na wizycie.
 
Do góry