reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
IMG_20190625_110540.jpg
 
Cześć wszystkim, również dołączam do grona szczęściar, moja córeczka zdjęcie z poniedziałku (13t4d), CRL 7cm, badania prenatalne ok. Czekam jeszcze na info co do testu PAPPA. Termin mam na około 02.01:)
993723


Brzuszek na dole lekko wydęty od paru dni. Piersi bolą non stop i nadal odczuwam senność. Też tak macie?
I takie pytanko, nie mam w ogóle ochoty na seks, wiecie może kiedy to wróci i czy w ogóle:-D? Szkoda mi mojego chłopa.:-D Zawsze miał chętną kobietę a od początku ciąży to jakaś masakra.:unsure:
 
A co mówi lekarz ? Zgadza się wielkość płodu z datą ostatniej miesiączki? I czy zgadzają się wymiary dziecka z odpowiednim tygodniem ?
Zapytal tylko jaki duzy urodzil sie moj starszy syn i powiedzial, ze dzidzius tez duzy nie bedzie. Nic wiecej nie mowil. A jak bylam 28.06 to powiedzialam, ze ladnie podrosl 3 mm, a on, ze takie ludziki szybko rosna
 
@agatka_ok Gratulacje:-) co do seksu to na początku nie miałam ochoty, a ogólnie to i tak mam zakaz od ginki od samego początku że względu na moje wcześniejsze problemy więc jakoś wytrzumuje, tylko również szkoda mi mojego męża...:-) A co do Ciebie, czy ochota wróci to nie wiem :p
 
reklama
Do góry