reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Boli tylko trochę u dołu. Termin miesiączki to nawet niewiem kiedy biegunki nie mam. Krwiaka też nie było
I Ty jeszcze w domu? Koło mnie na łóżku szpitalnym już 3 dziewczyny z plamieniami leżały, jedna miała małą kropeczkę i leżała. Wszystkie początek ciąży przed 12tg.razem ze mną. Duphaston, bezwzglednie leżeć i obserwować.
Jestem wreszcie w domu. Plamienia prawie ustały, mam brać Luteinę i się oszczędzać. Ale ja miałam problem z zatwardzeniem, aż czopek dostałam. Myślałam, że tą kupe urodzę. Nikomu nie życzę.
Fajne mam te dzieciątko. To już 10 tydzień, a lekarka powiedziała, że z obserwacji przeróżnych usg w tak wczesnym wieku ciąży, była w stanie mi powiedzieć płeć dziecka :oops: bo widzi zasadniczą różnicę przy pupie dziecka. Powiedziała, że to synuś, ciekawe, czy ma rację :D
 
@Buba88 Ale już daleko jesteś, ja dzisiaj 10t0d ale według usg 10t2d :-) 17 lipca mam dopiero usg genetyczne. I powiem Ci szczerze że po mału też już jestem ciekawa czy to dziewczynka czy chłopiec, no ale po moich wszystkich przejściach cieszę się że udało mi się zajść już tak daleko i że już nie porobie, no i najważniejsze żeby było zdrowe :-)
 
I Ty jeszcze w domu? Koło mnie na łóżku szpitalnym już 3 dziewczyny z plamieniami leżały, jedna miała małą kropeczkę i leżała. Wszystkie początek ciąży przed 12tg.razem ze mną. Duphaston, bezwzglednie leżeć i obserwować.
Jestem wreszcie w domu. Plamienia prawie ustały, mam brać Luteinę i się oszczędzać. Ale ja miałam problem z zatwardzeniem, aż czopek dostałam. Myślałam, że tą kupe urodzę. Nikomu nie życzę.
Fajne mam te dzieciątko. To już 10 tydzień, a lekarka powiedziała, że z obserwacji przeróżnych usg w tak wczesnym wieku ciąży, była w stanie mi powiedzieć płeć dziecka :oops: bo widzi zasadniczą różnicę przy pupie dziecka. Powiedziała, że to synuś, ciekawe, czy ma rację :D
W domu jestem.. Przeszło.. Tak sprawdzałam dziś by miałam drugi dzień okresu jutro wizyta
 
reklama
Do góry