reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Buba88, a lekarz nie mówił, że za późno to usg genetyczne czy terminowo ok ?:)
Ja usg genetyczne mialam juz 2 tygodnie temu robione czyli w 12tyg. Teraz mialam tylko taka wizyte na ktorej mialam omowienie wyników usg plus pappa bo dopiero wyniki z krwi lekarz mi zinterpretowal i dodatkowo takie szybkie usg ;)
 
reklama
@Buba88 Ale już daleko jesteś, ja dzisiaj 10t0d ale według usg 10t2d :-) 17 lipca mam dopiero usg genetyczne. I powiem Ci szczerze że po mału też już jestem ciekawa czy to dziewczynka czy chłopiec, no ale po moich wszystkich przejściach cieszę się że udało mi się zajść już tak daleko i że już nie porobie, no i najważniejsze żeby było zdrowe :-)
Kochana powiem Ci ze juz po genetycznym bedziesz o wiele spokojniejsza i tego Ci zycze! Tez mialam juz jedno poronienie i bardzo sie balam ale juz teraz powolutku zaczynam sie cieszyc;)
 
@Bratka od dzisiaj zaczęłam lykac zurawit na koniec tygodnia zrobię powtórne badanie moczu A jeśli znowu coś wyjdzie to zrobię posiew albo od razu zrobię posiew.

@Buba88 No mam taką nadzieję, że będę już spokojniejsza jak przekrocze 12 tydzień. Ja za sobą mam 4 poronienia, to moja 5 ciąża. Ale u mnie przyczyna były dodatnie ANA, i teraz cała ciążę zastrzyki z heparyny, więc chyba będę się martwić aż do stycznia ... :-)
 
Jejku ale super, ze wszystko dobrze :)
Ja mam jutro (13+3) i mam stresa:/ zoladek mnie boli od trzech dni z nerwów a serio jakos o tym nie myślałam bo mialam duzo roboty. W glowie milion pytan, czy tym razem bobo zapozuje i da sie zmierzyć, czy bedzie wszystko okej, a co jesli usg wykaze jakies nieprawidlowosci a ja nic dodatkowo nie robilam zadnych badan, glowa peka [emoji2356]
14t0d dzis jest i Usg to potwierdziło;)
 
@Bratka od dzisiaj zaczęłam lykac zurawit na koniec tygodnia zrobię powtórne badanie moczu A jeśli znowu coś wyjdzie to zrobię posiew albo od razu zrobię posiew.

@Buba88 No mam taką nadzieję, że będę już spokojniejsza jak przekrocze 12 tydzień. Ja za sobą mam 4 poronienia, to moja 5 ciąża. Ale u mnie przyczyna były dodatnie ANA, i teraz cała ciążę zastrzyki z heparyny, więc chyba będę się martwić aż do stycznia ... :-)
zrób odrazu posiew.... będziesz bynajmniej odrazu wiedzieć jakie to bakterie w razie jakby coś wyszło,a jeśli wyjdzie Ci posiew ujemny to znaczy że mocz źle pobrany
 
Jejku ale super, ze wszystko dobrze :)
Ja mam jutro (13+3) i mam stresa:/ zoladek mnie boli od trzech dni z nerwów a serio jakos o tym nie myślałam bo mialam duzo roboty. W glowie milion pytan, czy tym razem bobo zapozuje i da sie zmierzyć, czy bedzie wszystko okej, a co jesli usg wykaze jakies nieprawidlowosci a ja nic dodatkowo nie robilam zadnych badan, glowa peka [emoji2356]
3mam kciuki za jutrzejsza wizyte! Na pewno bedzie dobrze;) a jak sie czujesz, bo dawno nie pisalas, masz jeszcze jakies objawy?
 
Dziekuje :)) od tygodnia nie wymiotowalam, wiec swietuje :) mdlosci i zgaga sa, ale to luksus w porownaniu z tym co bylo. A u Ciebie jak? :)
U mnie o dziwo pogorszylo sie od 12 tygodnia z mdlosciami ale juz od 2 dni praktycznie zero objawów tych z 1 trymestru. Za to codziennie wstaje o 5 rano pelna energii a wieczorami juz okolo 20 klade sie spac;) Gdybym nie miala wizyty dzis to juz bym znow sie zaczela martwic;)
 
Ja juz o usg genetycznym i wszystko dobrze, prawdopodobnie chłopak. Ale fikal koziołki :-D nie miałam wyników pappa i bhcg ale lekarz wpisał na próbę takie typowe wyniki dla dziecka z wadami genetycznymi i mimo tego wraz z innymi parametrami wyszło bardzo niskie ryzyko.
 
reklama
Do góry