reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny, jestem w tym szpitalu, podają mi Luteinę, po której głowa mnie boli, chce mi się spać i mam podrażnioną pochwę, czyli mam 3 efety uboczne, a lekarz każde mi dalej ją brać. Łatwo mu mówić, bo go głowa nie boli. Nie wiem co mam robić. I to sam ordynator.
A drugie to, w czwartek moje dziecko miało 26mm a dziś w poniedziałek już 37mm czy jest to możliwe?
W czwartek miałam według usg 9tc+5 dni, a dziś według ich usg 10tc+5 dni. Coś mi się tu nie zgadza :confused2:
Czekam na wypis, dziś wychodzę.
Ale dalej masz plamienia czy jednak luteina pomaga? Co do pomiarów dzidzi to moze inny lekarz robił i dlatego wyszlo troche inaczej?
 
reklama
Wesoła mamusia trzymaj się!

Ja czekam na wynik nifty minął tydzień a go nie ma. :( zaczynam się niepokoić ...
 
Cześć dziewczyny.
W badaniu ogólnym moczu wyszły liczne bakterie. Czy też mialyscie z tym problem ? Jak to wyleczyć ? Zrobic dodatkowo posiew moczu ?
 
Cześć dziewczyny.
W badaniu ogólnym moczu wyszły liczne bakterie. Czy też mialyscie z tym problem ? Jak to wyleczyć ? Zrobic dodatkowo posiew moczu ?
Hej :)
Pobrałeś prawidłowo próbkę moczu? Po wcześniejszym podmyciu się, drugi strumień? jeśli tego nie zrobiłaś, to prawdopodobnie wynik jest zakłamany. Powtórz wynik z należycie pobrana próbką moczu ;)
 
Cześć dziewczyny.
W badaniu ogólnym moczu wyszły liczne bakterie. Czy też mialyscie z tym problem ? Jak to wyleczyć ? Zrobic dodatkowo posiew moczu ?
Ja robiłam posiew tak na wszelki wypadek, jak bedziesz cos miała to dasz wynik lekarzowi i bedzie wiedzial jaki lek dobrac, a jak nic nie wyjdzie z posiewu tzn. Ze probka zle pobrana. U mnie były miesiac temu dosc liczne bakterie a teraz dokladniej starałam sie pobrac i wyszly nieliczne bakterie.
 
reklama
Hej :)
Pobrałeś prawidłowo próbkę moczu? Po wcześniejszym podmyciu się, drugi strumień? jeśli tego nie zrobiłaś, to prawdopodobnie wynik jest zakłamany. Powtórz wynik z należycie pobrana próbką moczu ;)
Pobralam z pierwszego porannego moczu ale najpierw trochę do wc później do kubeczka. Gin napisała że mam brać zurawit tylko czy on wystarczy... wiecznie mam coś z tym pęcherzem:(
 
Do góry