reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

U mnie bedzie 13w4d, a wg usg 12w4d.
Z tego co mi mowiono to prenatalne wlasnie tak robia. Nie wczesniej
Hej wczoraj byłam u nowego gina :) jestem bardzo zadowolona, z dzidzią wszystko ok :) lekarz przesunął mi tylko badanie prenatalne z 1 lipca na 8, że wtedy podobno będzie lepiej dzidzie pomierzyć. Trochę mam obawy bo to będzie 13 tydzień ale mam nadzieje, że wie co robi :)
 
reklama
Hej wczoraj byłam u nowego gina :) jestem bardzo zadowolona, z dzidzią wszystko ok :) lekarz przesunął mi tylko badanie prenatalne z 1 lipca na 8, że wtedy podobno będzie lepiej dzidzie pomierzyć. Trochę mam obawy bo to będzie 13 tydzień ale mam nadzieje, że wie co robi :)
mam identyczne obawy, bo ze względu na wyjazd w akurat 12 tc (który już zaplanowałam pół roku temu) będę mogła mieć prenatalne 12+6 i 13+1 (robię sobie dwa razy raz u prowadzącego a raz w klinice prywatnej dla potwierdzenia :p ) gin powiedział, że 13+1 jest w porządku więc jestem spokojna :)

Zasiał jednak we mnie ziarno wątpliwości odnośnie Nifty, w senie powiedział, że lepiej zrobić po USG prenatalnym, bo będzie więcej krwi dziecka w moim obwodzie i że będę z innym nastawieniem robiła jak na USG będzie wszystko ok... i chyba mnie przekonał, żeby poczekać z Nifty, ale trochę z innej strony (przeczytałam tak w necie, on mnie nie nastraszył) że jeśli coś źle wyjdzie na USG to zaleca się od razu amino, bo nifty nie ma sensu - i tak nie jest diagnostycznym i nawet jak wyjdzie bardzo źle to to nie jest podstawa do leczenia czy terminacji. Smutna prawda.
 
990064


a to mój "bąbelek" z dzisiejszego USG macha na przywitanie ;)

z USG mam 9+5 a z OM 10+1 następna wizyta to już będzie prenatalne dopiero za 3.5 tygodnia
 
Dziewczyny, podczas snu coraz mocniej bolą mnie kolana, uda i kręgosłup... zastanawiam się nad kupnem poduszki do spania dla ciężarnych, któraś ma lub miała? polecacie jakieś?
 
reklama
Do góry