reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Od zawsze się tak liczy ,ja np. teraz mam 10tyg i 4 dni ,czyli 11 tydzień ciaży. Pobierz sobie obojętnie jaka aplikacje lub poprostu sprawdź na wujku google jak nie wiesz bo wprowadzasz w błąd

Pierwsze słysze, serio. Byłam ostatnio u lekarza w 11+2 i powiedział, że to 11 tydzień. Jak byłam 6+5 to powiedział, że 6.
Ma blogu mamyginekolog tez jest wyraznie napisane - lekarze licza SKOŃCZONE tygodnie.
W 12+1 nie masz skończonego 13 tygodnia.
 
reklama
Pierwsze słysze, serio. Byłam ostatnio u lekarza w 11+2 i powiedział, że to 11 tydzień. Jak byłam 6+5 to powiedział, że 6.
Ma blogu mamyginekolog tez jest wyraznie napisane - lekarze licza SKOŃCZONE tygodnie.
W 12+1 nie masz skończonego 13 tygodnia.
A ja gdy bylam w szpitalu z krwawieniem to lekarz powiedzial i zapisal na karcie informacyjnej, ze jest 9 tydzien ciazy chociaz na usg byl widoczny odczyt 8t4d. Kazdy chyba po prostu mowi jak mu wygodniej.
 
Dziewczyny, ja już po Usg prenatalnym (miałam wczoraj) plus zostały narzucone wyniki testu Pappa i wszystko wyszło dobrze także jestem spokojna :) termin zmienił mi się deczko bo na 30.12 :D
Super, że wszystko dobrze;) Zazdroszcze Ci że już wiesz;) ja dzis po 17 mam usg i dopiero po badaniu robię pappa więc kolejny tydzień będę jeszcze czekac na wyniki z krwi;(
 
Hej dziewczyny :)
Ja tez sie wybieram na Nifty ale w przyszlym tyg bo teraz nie dam rady czasowo nigdzie jechac :(
Z racji wieku mam skierowanie na prenatalne ale i tak nie bede brała do siebie wynikow bo wiem ze mogą być przeklamane. A dzis idze na normalne usg
Cześć dziewczyny. Dziś przyszły moje wyniki badań NIFTY Pro. Ale miałam stresa, gdy otwierałam wynik. Okazało się, że będę mieć zdrowego chłopca:-D
Gratuluje :D super [emoji7]
 
Cześć dziewczyny. Cieszę się, że dobrze nam wszystkim wychodzą badania prenatalne, oby tak dalej.
Wczoraj miałam ciężką noc, bo po południu zaczęła mnie boleć głowa, a w nocy to ból tak się rozszalał, że myślałam, że po ścianach zacznę chodzić...do tego wymiotowałam od tego bólu. Wzięłam paracetamol (pierwszy raz w ciąży), ale po 20 minutach znów wymiotowałam, więc nie wiem czy się wchłonął. Potem udało mi się zasnąć i dziś rano znów mnie boli głowa, wzięłam paracetamol, ale jakoś nie czuję poprawy. Jestem w pracy i nie wiem jak wysiedzę tu do końca. Zdążyłam już dziś w pracy raz zwymiotować. Tęsknię za ibupromem;)
 
Cześć dziewczyny. Cieszę się, że dobrze nam wszystkim wychodzą badania prenatalne, oby tak dalej.
Wczoraj miałam ciężką noc, bo po południu zaczęła mnie boleć głowa, a w nocy to ból tak się rozszalał, że myślałam, że po ścianach zacznę chodzić...do tego wymiotowałam od tego bólu. Wzięłam paracetamol (pierwszy raz w ciąży), ale po 20 minutach znów wymiotowałam, więc nie wiem czy się wchłonął. Potem udało mi się zasnąć i dziś rano znów mnie boli głowa, wzięłam paracetamol, ale jakoś nie czuję poprawy. Jestem w pracy i nie wiem jak wysiedzę tu do końca. Zdążyłam już dziś w pracy raz zwymiotować. Tęsknię za ibupromem;)
mnie tez dzis od rana pęka glowa. Pij dużo bo może jesteś odwodniona
 
reklama
Do góry