reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A powiedz mi w ktorym tyg robilas ? I czy tydz wg usg czy od terminu @.
Bo ja wlasie dzwonilam zeby potwierdzić termin na przyszly tydz. Ale odradzono mi i kazali poczekać do 10tyg ze wzgledu na stężenie dna dzidzi we krwi.
Cześć dziewczyny. Dziś przyszły moje wyniki badań NIFTY Pro. Ale miałam stresa, gdy otwierałam wynik. Okazało się, że będę mieć zdrowego chłopca:-D
 
Czy poza kwasem foliowym bierzecie juz jakieś witaminy ? Mnie lekarz zalecil zacząć brac magnez i kwasy DHA.
Ja od jakiegoś czasu biorę Omegamed optima forte - z porównania jakie wyczytałam na internecie ma wszystko co potrzeba w ciąży w odpowiednich dawkach i przyswajalnej formie. Troche są drogie bo na miesiąc prawie 100 zl wychodzi, ale nie znalazłam takiego drugiego kompletu witamin w zadnej aptece.
 
W końcu wyspałam się porządnie. Ostatnie dwa tygodnie to było masakryczne wyczekiwanie do wizyty, aż się dowiem co z tym moim krwawieniem. I jak już wiem, że to niegroźna nadżerka i z bobkiem wszystko okej to i zasnęłam szybko i długo pospałam, bo gdyby nie budzik nastawiony na 10 żeby wziąść duphaston i witaminy to bym pewnie spala dalej [emoji1787]
 
Dziewczyny, mam pytanie. Czy poziom cukru 5,2 (gdzie norma jest do 5.5) może wskazywać na cukrzyce ciazowa?
Nie, ale trzeba się pilnować:) ja we wcześniejszej ciąży ktora poroniłam miałam taki władnie cukier jak Ty, lekarz opisał to ze do dalszej diagnostyki ale mówił ze póki nie przekracza normy to jest ok ale trzeba zwracać uwagę jednak na to co sie je :) myślę ze możesz byc spokojna póki co
 
reklama
Do góry