reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Mam wynik 0,880 mlU/ml gdzie normy są takie:
0,350 - 4,940. Już wyczytuję cały internet w poszukiwaniu normy. Podobno na początku i w całym I trymestrze to może być niskie TSH. Zgłupiałam już. Idę w poniedziałek do endokrynologa.
To jest wynik TSH? Ja mam jeszcze nizszy (0.351). Generalnie od 16 lat mam niedoczynność tarczycy, do tego hiperprolaktynemie i zespol PCOS. Z mojego wyniku lekarka jest zadwolona tlumaczy niski wynik tym ze to przez hormon beta hcg , beta rosnie a tsh maleje bo cos tam Wiec nie stresuj sie.
 
Dokładnie tak! Tsh w 1 trymestrze jest nieco nizsze ale norma w ciąży to i tak plus minus 0.2 do 2.5. Chyba że ft3 i ft4 wyszły złe ?
 
Dziękuję dziewczyny za te wasze bardzo budujące mnie wypowiedzi. To wychodzi na to, że mój gin się nie do końca zna. Straszne.
Nie miałam robionych ft3 i ft4. Przypuszczam, że endo. skieruje mnie na dalsze badania.
 
Witaj. W podobnym wieku jestesmy ;) tez jestem ospała. Normalnie z lozka bym nie wychodziła, a jak musze gdzies podjechac to drzemki nawet w aucie zaliczamMialam pryszcza jak na okres.. i tak mi zostało. Niestety hormony robią swoje
Najgorzej w pracy.....8 godzin patrzenia w monitor i co chwilę głowa leci w dół;-)
 
Mam wynik 0,880 mlU/ml gdzie normy są takie:
0,350 - 4,940. Już wyczytuję cały internet w poszukiwaniu normy. Podobno na początku i w całym I trymestrze to może być niskie TSH. Zgłupiałam już. Idę w poniedziałek do endokrynologa.
Ja mam wynik 0.90 przy normach takich jak Twoje.Lekarka na wizycie stwierdziła ze wynik "super takie wyniki lubimy w ciąży".
 
Jeśli coś sie mieści w widełkach to dobrze. Po to są te widełki. Wiec nie ma co sie nakrecać i martwić niepotrzebnie. Lekarz powinien wspomagać a nie nakręcać
Ja mam wynik 0.90 przy normach takich jak Twoje.Lekarka na wizycie stwierdziła ze wynik "super takie wyniki lubimy w ciąży".
 
reklama
Do góry