reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A ja mam pytanko: kiedy na pierwsze zakupy sie wybieracie ?
Jak poznam płeć. Narazie chce kupić wielorazowe pieluchy.. Trochę mam po starszej córce..
Ale to ogarnicza nowe dziewczyny, które by chciały dołączyć :)

Co do mnie dalej czytam na bieżąco a mało pisze bo jestem w trakcie nauki do egzaminu :( dzieci z mężem prażą sie na słoneczku i kapią w baseniku a ja pod wiatraczkiem z książkami ale jeszcze 2 tyg :/ wizyta 24 nie mogę się doczekać i to będzie u nowego lekarza z polecenia bo pisałam juz że tamten wcześniejszy to dramat

Byłam na mamy grudniowe i mają wontek prywatny ale ten otwarty też jest i jak któraś jest nowa pisze czy może dołożyć

Mam pytanko czy Wy tez macie upławy ?? Bo już sama nie wiem czy to normalne
Tak mam trochę jest tego
 
reklama
Do góry