reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Taki mam właśnie zamiar ale na to muszę jeszcze poczekać. Może tam mnie trochę uspokoja i nie będę taka straszna matka. Ja to się boję takich małych dzieci, że im coś zrobię... Są takie malutkie, takie kruche...
Będziesz całym światem dla tej małej kruszynki i najlepszą mamą :)
Dziewczyny macie jakieś przeczucia co do płci?
 
reklama
Ja zawsze chciałam mieć syna i takie mam też przeczucia że tak będzie, aczkolwiek narzeczony twierdzi że będzie córka bo każdy supermen ma córkę [emoji12] haha
A jak u Was?
Będziesz całym światem dla tej małej kruszynki i najlepszą mamą :)
Dziewczyny macie jakieś przeczucia co do płci?
 
My mamy już córeczkę ale obojętne mi czy będzie chłopiec czy dziewczynka chociaż mam znów ogromną chęć na słodkie więc przeczuwam dziewczynke :) mój mąż się śmieje że jak będą trzy baby w domu to on musi drugą łazienkę chyba zrobić bo się w życiu nie dopcha :D
 
Haha znam ten tekst. Ja nie mam za to w ogóle ochoty na słodkie a przed ciąża byłam strasznym slodyczozerca, uwielbiam słodycze. A teraz to tak zjem tam raz na jakiś czas jakiegoś wafelka jednego ale tak bez szału. Mam nadzieję że z tym słodkim to prawda, że jak się nie chce słodkiego to chłopiec.
 
Nie mogłam się powstrzymać [emoji23][emoji23][emoji23]

Skończone lata matki i miesiąc poczęcia [emoji7] mi wyszła pierwsza córeczka i zapowiada się druga.
kalendarz.jpeg
 
Ja chciałabym chłopca. Mój mówi, że obojętnie, ale wiem, że bardziej chciałby dziewczynkę. Ale wiadomo, że najważniejsze aby było zdrowe. Na początku miałam przeczucie na chłopca, a teraz to sama nie wiem.
W ten chiński kalendarz to nie wierzę (w nim wychodzi chłopiec);)
 
reklama
Do góry